Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

ovo su ok programi, centrifuga ti ne treba jača jer i ta od 1000 aka tkanine, uz ovo što su ti rekli u vezi sa garancijom i odloženim početkom nije loše i da ima timer pa da znaš kada će završiti tj koliko vremenski traje program

Link to comment

Ima dosta marki koji imaju taj direkt mod (inverter) ne samo LG (ovaj portal kao da je glasilo za LG robu). Beko naravno da ima takve motore.

 

Centrifuga bi trebala biti >1000

Edited by borris_
Link to comment

moja iskustva sa whirlpool mašinama su odlična
za razliku od gorenje koja je prvo cepala stvari tri meseca (loše bila stavljena guma oko vrata), a onda smo je bacili posle dve godine jer nije bila ni za kurac
 

Edited by aram
Link to comment
16 minutes ago, aram said:

moja iskustva sa whirlpool mašinama su odlična
za razliku od gorenje koja je prvo cepala stvari tri meseca (loše bila stavljena guma oko vrata), a onda smo je bacili posle dve godine jer nije bila ni za kurac
 

meni npr gorenje radi kao sat

Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Ima dosta marki koji imaju taj direkt mod (inverter) ne samo LG (ovaj portal kao da je glasilo za LG robu). Beko naravno da ima takve motore.

 

Tako je, i Bosh ima u svojim masinama.

Link to comment
moja iskustva sa whirlpool mašinama su odlična
za razliku od gorenje koja je prvo cepala stvari tri meseca (loše bila stavljena guma oko vrata), a onda smo je bacili posle dve godine jer nije bila ni za kurac
 
I ja +1 za whirlpool

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

ja bih rekla da je 7kg puno za jednog coveka...treba sto godina da se napuni,osm ako ne prlja 10 stvari dnevno...a pustati praznu masinu je energetski neefikasno plus steta vode...

 

  • +1 3
Link to comment
13 hours ago, borris_ said:

Ima dosta marki koji imaju taj direkt mod (inverter) ne samo LG (ovaj portal kao da je glasilo za LG robu). Beko naravno da ima takve motore.

 

Centrifuga bi trebala biti >1000

ma ok, moze bilo koja firma, imam direct drive gramofon odatle preferenca za tim sistemom

  • Haha 1
Link to comment
+ ako nije puna, masina voli da skace, lupa.. Bar one nesto starije.
ako jeste puna, novija mashina voli da opere loshe, jer je dizajnirana da shtedi vodu. ako kupi 7 kila, bice optimalno da ostavi lufta i puni oko 5. zato je bolje uzeti vecu, ko misli da pere ljudski.

sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

+ ako nije puna, masina voli da skace, lupa.. Bar one nesto starije.

 

Moja mašina ima detekciju težine, pa smanji doživljaj kad je praznija. 

Pere do 7kg, al ne mora. Može, ali ne mora.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...