Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

@mirjamNe znam koje su mane, veoma sam zadovoljna vec 9 godina., imam ugradne keramicku plocu i rernu. Volela bih jedino viise da kuvam na vatri, ali gas nije uveden u zgradi, a za sporet  za bocom na plin nisam bila raspolozena.

Edited by Jumanji
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, borris_ said:

Ovo Metalac pravi?

Kupio bih jednu takvu.

 

 

Jeste Metalac, mada sam ja moju kupila u Maksiju kad je bilo da se skupljaju poeni pa se dobije popust. Bila je i dzezva u tom fazonu i tepsije i tiganj i manje serpe, sve lepo.

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Mojoj kevi je ova super jer ima olckul dugme na okretanje za programe, ima programe za 2kg veša sa upola manje vode i praška, ima kratke 15min, 40min, centrifugu od 1100o/m, kaže veš izađe skoro suv i mala je ko igračka, meni bilo smešno kad sam je video uživo :happy: Kao normalna mašina, al' 30% manja po svim pravcima...

5 godina garancije (moraš da je registruješ na webu, inače je mislim 3 ako nećeš)

Link to comment
evo ja materi naruchila neku teslu na 1000 obrtaja. majstori trenutno hvale tesle iz svih tehnika.

kakvi su zahtevi?

sent from bubamoto


Majstori koji ih popravljaju i od njih žive?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...