Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

to je vec iz kategorije sve je lako kad si mlad. ja sam stara i spavam u kujni :lolol:

 

Hah to i nas čeka uz nadu da će se najstarije dete uskoro odseliti. Baš danas sam nabacio ideju da se preseli kod tetke :)

 

6 hours ago, pacey defender said:

OK, razmatramo Xaomi Mi 3H, ne znam vredi li 18hiljada. Plus dva filtera godišnje, je li tako? 

 

https://www.bcgroup-online.com/preciscivac-vazduha/xiaomi-mi-preciscivac-vazduha-3h-eu-58763

 

 

 

Mi ga ne gasimo, noću ga naštelamo u sleep mode, rekao bih da godišnje odu minimum dva filtera.

  • +1 1
Link to comment
Ok je oprala i osusila, tu nemam primedbe. Ocekivao sam nesto manje zguzvan ves na kraju procesa ali nemam prethodno iskustvo sa ovakvim masinama. 
 
postoji neki program koji je znatno kraci, wash and wear, za par komada odece, pa kapiram da je u tom programu odeca spremna za nosenje. 
 
nakon pranja mora da se ocisti guma na vratima jer se skupi malo niti od odece, i to je bzvz. 
 
 
dok je meni stigao divajs, ti si sigurno vec oprao bogaoca? :hihi:

vrtim probno na prazno, prichaj shta treba da znam :unsure:

(najgrdje mi je da slusham zvuk nove mashine, pola nemam pojma shta radi pola mislim da ce da se zadavi :ph34r: )

ima i jebeni blutut i daunloud programa. ubicu se :isuse:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 1
Link to comment
i kako radi mašinka profesor'ce
uuu. oprala sam jedan kolor od dva sata. sad moram da sam neshto u preduzeceu ali posle nastavljam.

izglefa da be skache, mada sam je podesila intuitivno, pa moram da sedim pored da se uverim da nece da bega. na centrifugu 1200 je ok, moram da je vidim na 1400.

ponosna sam ko sa sam je izmislila [emoji38]ol:

edip. ima jednu super stvar izgleda, kad zavrshi centrifugu i izbaci vodu, onda polako ljuljushka bubanj tamo vamo ceo minut, da rastrese stvari. kako fensi cry.gif

edip2. ali tek joj sleduje ultimativni test, da li ume da sve ubaci u jednu jorgansku navlaku rolf.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.




  • Haha 1
Link to comment
On 9.11.2021. at 23:52, Valkyrie said:

Koji prečišćivač vazduha koristite i da li biste ga preporučili?
/sent to all/

 

Ćaomi air purifier 3C. Ima hepa ima sve. Kaže specifikacija do 30 kvadrata radi posao, radi i na 60 kad se posle provetravanja pozatvaraju prozori i terase a ostave otvorena vrata po sobama. U noćnom modu nečujan, u redovnom modu posle 35(vrednosti pm2.5) ga možda čujem da je upaljen, preko 150 gledam hoće li poleteti. Kupio sam ga letos, radi svaki dan po minimum par sati, desi se da se ne gasi danima a stanje filtera je na slici:Screenshot_2021-11-15-22-23-42-644_com.xiaomi.smarthome.thumb.jpg.262434b51a0230737f185d0033eacb59.jpg

 

Edited by desboj
  • Hvala 1
Link to comment

Cekaj, ti ga gasis?

 

Ja juce kupio Pro H, za vecu kvadraturu, ali ne nameravam da ga gasim sem kada nikoga nema u stanu.

 

Btw. ne mogu da ga povezem sa mobilnim/aplikacijom, ona wifi ikonica mu trepce, ne znam kako da mu ukljucim wifi da radi. Resetovao i sve po uputstvu ali jok, nece da ga prepozna.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

A u kući niko ne puši.

+1

 

25 minutes ago, levi said:

jel ti prečišćavači zapravo rade nešto konkretno

Bipće, vrti ventilator, bogougodno stoji u ćošku sobe. Kažu da ima hepa filter i da ga koristi, ja im verujem.

  • +1 1
Link to comment

a jel ima neki protok, usisivač ili strujanje vazduha koji sav vazduh iz prostorije usmerava ka prečišćivaču, ono kao neprekidni tok?

Ili samo tako stoji u ćošku i bipće?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...