Jump to content
IGNORED

Sta se jede po Kini


banecare1

Recommended Posts

sta se pije u kini. prvo smo sa vlasnikom ozi lokala izbacili dvosed na ulicu, posle ove pijance, zatvorili bar i otisli na pice na drugo mesto 

 

Rkw8xWe.jpg

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...

vrucine su i nista se ne jede, ali zato se pije :D

 

ping-pong u kraju. ako je srbija zemlja kosarke, kina je zemlja ping-ponga, tako da u svakom kvartalu ima stolova za igru. ja idem sa sinom cesto. kada sam na poslu on ode sam i cesto ga besplatno treniraju. za sada jedva izadje iz malih kada igramo, ali nadam se da ce uskoro da me sije

 

4xkui7G.jpg

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

posto smo mi GMT+8, utakmice se kasno igraju, tako da je u lokalnom baru cesto cudan miks ljudi koji su dosli da gledaju fudbal i ostalih. ovde imamo kineze koji gledaju fudbal, dok uciteljice iz juzne afrike muvaju ruskinje za stolom i igraju sa lokalnim ozijem pod muziku inxs, ali niko nikome ne smeta, sve je harmonicno posle par casica :D

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

lazem, ipak imam jednu danasnju on topic. stigo srpski sir kineski narode. kupuj dok nije nestaloooo

 

A9ZZPLt.jpg

 

 

i jedna panorama za kraj i krecem na open mic. pitanje je mogu li izdrzati do 3 am za ita-esp

 

kAxIflU.jpg

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
25 minutes ago, cedo said:

@banecare1 ne mozes sest jaja da pojedes ?

slabo u poslednje vreme jedem jaja, ali nesto mi u secanju da mi to nije predstavljalo problem ... 4 su bila minimum kao tinejdzeru

moracu da probam :D 

nije problem, ali je previse jer ima mnogo druge klope 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...