Jump to content
IGNORED

Sta se jede po Kini


banecare1

Recommended Posts

  • 1 month later...

mislio sam sa sam video sve vezano za prehrambenu  industriju za 15 godina rada u kini, a onda se pojavila na trzistu kobasica Svetlana 

korisni proizvod

ima i Viktor

 

 

0FbC9MI.jpg

 

qf6PDAT.jpg

 

mozete da zapalite internet :D

Edited by banecare1
  • +1 1
Link to comment



mislio sam sa sam video sve vezano za prehrambenu  industriju za 15 godina rada u kini, a onda se pojavila na trzistu kobasica Svetlana 
korisni proizvod
ima i Viktor
 
 

 
mozete da zapalite internet [emoji3]
asu ih spakovali ko luksuzni komplet chetki za kosu najprodavaniji za 8 mart [emoji38]ol:



sent from bubamoto

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
12 hours ago, nisam ja said:

jel i kinezi percepiraju ćevapčiće kao govanca il to samo japanci 😭

to mogu da ti javim za vikend kada cu biti tamo prvi put. sumnjam

 

Link to comment
25 minutes ago, banatjanin said:

@banecare1 kako se zove mesto i gde je tačno, pitaju evropski prijatelji koji rade u Šangaju

 

Nema rakije jos uvek, tesko za nabaviti, al bude vinjaka. Bice otvoreno u subotu posle 7

 

rade samo vikendom. adresa i vise info nize:

 

Dosta ste čekali!
Uskoro se otvara YUGO roštilj u Šangaju sa autentičnim balkanskim receptom za pljeskavice i ćevape!
Lokal će biti otvoren na raskrsnici Wuding ulice i Shaanxi ulice, u blizini kluba UP. 
Klasični roštilj na ulici, naručiš pljeku, ćevape ili batak (bez kostiju), po receptu Nišlijskih majstora za meso, kažeš šta želiš od priloga (koji će biti izloženi na prozoru, kupus, luk, ljutenica, Tarator...) i klopaj kao da si u otadžbini! :)
Domaće pivo će biti na raspolaganju kao i rakija! Cene veoma pristojne, da ne kažem jeftine :)
Ekipa koja otvara ne želi da zaradi pare na ovome nego želi da i ona jede tu kada god poželi dobru bahatu pljeku i da jugosloveni napokon mogu da dovedu drugare i da im pokažu kako se jede na Balkanu!

A dok se ne otvori lokal (otvaranje će biti ovog meseca, najkasnije početak sledećeg) pozivamo vas da dodjete 20og marta na "Support Locals" market u Kangding ulici, gde je Bubbas i Alimentari, gde ćemo imati naš booth i gde ćete moći da probate pljeke, ćevape i piletinu na roštilju!!! 
Pečemo na uglju, tako da ćete osetiti miris balkanskog roštilja već blok pre nego što nas vidite!!
Rakija shots also attending the event!!

Vidimo se 20og!!! 

Ps. 
Slobodno ubacite još prijatelja Yugoslovena u grupu!!
🇷🇸🇲🇰🇭🇷🇸🇮🇲🇪 🇧🇦 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...