Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

ako kazem da, zvucacu kao da sam prethodnim postom ohrabrivala sebe, a ja samo zelim da podelim iskustvo. :twak:(jesam nakon niza godina i zao mi sto nisam i mnogo ranije) evilsmile.gif

Link to comment
Elmere, mani se corava posla, ovde niko nece da prestane da pusi.Dodju, malo properu savest, osuse je i idu dalje. Lafcine.
nisam ja ni mislila da drzim sesiju, nego vidim otvorena vrata i cujem graju pa udjoh da vidim o cemu je rec.ajd' zdra'o
Link to comment

Nemoj se stideti svoje ružne prošlosti...hajlajti posta su mi uskraćivanje deci, wtf? i cigareta koja izgori(možda bi bilo bolje da se istopi, u čemu je stvar)?

Link to comment

ja za sve sto nabrojah imam argumente ali zasto bi ih objasnjavala tebi sa tim grubim nastupom i tako nervoznom. u startu vidim da gubim. ;) srecan push

Link to comment
  • 4 weeks later...

Nikad nisam bio pusac-zavisnik. Ponekad zapalim jednu pa posle toga ne mesecima, intervali su toliki da se i ne secam kada je bilo poslednji put. U stresnim periodima doduse umem da stuchem i do pola pakle dnevno, ali to su za vreme studija bili samo periodi pripreme za ispite, nakon studija nikada.S druge strane volim nargilu, ali to iskljucivo u drustvu od makar jos troje i otprilike jednom u dve nedelje. Stavljamo nekad duvan, nekad `herbal` sto mu dodje kao neki aromatizovani caj. Citao sam istrazivanja po kojima jedan dobar interval nargile je uporediv sa celom paklicom cigareta, ali mislim da je to slucaj samo kada se nargila ne deli sa drugima vec se pusi sve vreme sam.Da zakljucim - aroma mi je najvaznija, cigarete - mentol ili cokolada/vanila, nargila mentol, visnja, grozdje, jabuka, jagoda.

Link to comment

i don't smoke anything that doesn't get me high -_- da, tolko sam kolonizovana da ne znam kako ovo adekvatnije da izrazim na srpskom

Edited by funk soul sister
Link to comment
  • 9 months later...
  • 3 months later...

ima li iko iskustvo sa ovimekod mene na poslu postala masovna pojava, pogotovu u ovim vrelim danima, klima šljaka, a svi purnjajuedit: ne kao zamena za cigarete

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...