Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

to je muka po mateju, čak sam počela i plest biggrin.gif
Iz mog iskustva taj "fizicki" problem je najmanji, to sam najlakse resio.Mislim da je neka zajebana hemija kriva sto mi se ponekad (jedno 3-5 puta godisnje) bas desi da pomislim "uh sad bih zapalio"...Naravno u stanu drzim piksle, bliznji oko mene puse i to mi ne smeta...
Link to comment
Juče popušio 3-4 cigarete, koliko i za celu ovu godinu, olakšavajuća okolnost je da je bio 1majski urinak, cirkanje i džidža i tu je teško ostati čist, a i što bi? Došao sam valjda na taj nivo da pušim kad hoću bez bojazni da ću sutra kupiti paklu.
Ah, meni ovo dođe kao zamena i trenutak sreće :D Počeo sam da carinim spravu i da cimam kao da mi je poslednje.Poslednja rečenica je ključ mog koncepta, s tim što ipak još uvek nisam u fazonu toliko da se opuštam, rano je. Edited by henrik larsson
Link to comment

ja spicim u proseku par dnevno, na taj nacin sto se grebem od drugara.u suprotnom bih kupovo i pusio par kutija na dan.jes da mi se krug prijatelja rapidno smanjio otkad sam poceo sa takom praksom, al ko ih jebe, naljutili bi se vec zbog neceg drugog.

Link to comment
ja spicim u proseku par dnevno, na taj nacin sto se grebem od drugara.
:lol:to je ona stara francuska marka cigareta 'žicam'.
Link to comment
Ah, meni ovo dođe kao zamena i trenutak sreće :D Počeo sam da carinim spravu i da cimam kao da mi je poslednje.Poslednja rečenica je ključ mog koncepta, s tim što ipak još uvek nisam u fazonu toliko da se opuštam, rano je.
Duvan i džidža mogu a i ne moraju zajedno. Evo sad se presabiram of juče, od nas 9 dve ribe puše duvan i one nisu duvale, 7 koji ne puše duvan i od toga njih 6 duva. 1 tip opasno ispizdeo kad je provalio da je pravljen miks sa duvanom.
Link to comment

moja mama (81 god) već više od 65 godina puši 4 cigarete dnevno. jednu posle podne i tri uveče i to u 21h u 23h i u o1. nikada ne puši u gostima ili kada joj neko dođe u posetu. nije pušila samo jedan dan pre desetak godina kada je imala grip i visoku temperaturu.

Link to comment
@ adamsI zakleti nepušač cool.gif@mamatvoja mama je budna svake noći u 1?
budna je. gleda filmove do 2. ako se natrefi da odgleda neki horor, čita knjigu dok se ne uspava. spava do 10 kao omladinac. kad je otišla u penziju bacila je budilnik.
Link to comment
moja mama (81 god) već više od 65 godina puši 4 cigarete dnevno. jednu posle podne i tri uveče i to u 21h u 23h i u o1. nikada ne puši u gostima ili kada joj neko dođe u posetu. nije pušila samo jedan dan pre desetak godina kada je imala grip i visoku temperaturu.
To je sasvim ok, ako dođe prirodno, kao što rekoh. Ja zasigurno ne bih mogao da se držim 5 pljuga dnevno a da ne skliznem, plus već pomenuto non stop razmišljanje o sledećoj.
Link to comment

Obrisalo mi ovde sve. Steta, ostali ste uskraceni za brutalnu ali efikasnu metodu ostavljanja cigareta u relativno kratkom periodu.Al' volite report vise nego svoja pluca, pa to ti je. :D

Link to comment
Obrisalo mi ovde sve. Steta, ostali ste uskraceni za brutalnu ali efikasnu metodu ostavljanja cigareta u relativno kratkom periodu.Al' volite report vise nego svoja pluca, pa to ti je. :D
То онај аутомат за "прекините са пушењем у трен ока", убациш му 10€ а он ти фљене два деци воде у лице?
Link to comment
То онај аутомат за "прекините са пушењем у трен ока", убациш му 10€ а он ти фљене два деци воде у лице?

post-5135-13048753152287.jpg

Link to comment

zasto covek, koji je sposoban i spreman za mnogo vece poduhvate smatra sebe slabicem kad je u pitanju samo menjanje beskorisne i ruzne navike, pa cak u momentima postaje snishodljiv i pritvoran? koprca se, uskracuje sebi ili deci mnogo stosta, postaje ravnodusan, natecen, zut, gubi volju za bilo cime, pa i zivotom postepeno samo zbog jednog malog i neuglednog smrdjivog smotuljka - cigarete koja izgori, cak ni ne pruza zadovoljstvo (jer je danas to cista hemija) a tek ne resava nista ako neko navali na njih trazeci nekakvu utehu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...