Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

  • 8 months later...

pre dve godine poceo opet. ovog puta s pod-ovima.

a pre toga neke ozbiljne spravice, nego mi se omiljena pokvarila, pa se vratio na cig.

pod-ovi mi se mnogo vise svidjaju, a i nisu skupi ...

  • +1 1
Link to comment
On 8.6.2022. at 12:32, Bir Adim Öte said:

pre dve godine poceo opet. ovog puta s pod-ovima.

a pre toga neke ozbiljne spravice, nego mi se omiljena pokvarila, pa se vratio na cig.

pod-ovi mi se mnogo vise svidjaju, a i nisu skupi ...

Ja uzeo Innokin Kroma Z, pržim premium virginiu 4.5mg na 32w, RDL, baš je dobar trip i ukus. Vremenom ću probati i MTL. Uzeo sam i 9mg al za sad mi odgovara ova light nikotin verzija.

Link to comment
  • 3 months later...

Spremam se na odvikavanje burazera.Depo flaster,sprej i tabletice za cuktanje su tu.Dobra volja i ne toliko al valjda je i on skontao da se mora.Ima li kakvih saveta za tablete,mandze i sta god u Srbiji.Opijati stop.

Ja sam prestao 2009 bese i ne secam se.Jbmti cigare.Teze se resiti nego nekih droga.

Edited by askeladden
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, askeladden said:

Spremam se na odvikavanje burazera.Depo flaster,sprej i tabletice za cuktanje su tu.Dobra volja i ne toliko al valjda je i on skontao da se mora.Ima li kakvih saveta za tablete,mandze i sta god u Srbiji.Opijati stop.

Ja sam prestao 2009 bese i ne secam se.Jbmti cigare.Teze se resiti nego nekih droga.

Moja žena ostavila uz nicorette žvake, gade joj se cigarete sada, ali 3 godine kasnije i dalje žvaće žvake. Svakako neuporedivo bolje od cigareta. 

 

Ja pušim tj. pućkam 2-3 cigare (tompusa) nedeljno, često i baš jake, a pušio sam i cigarete nekada, dakle nije mi stran nikotin uopšte i opet osetim sasvim lep nikotinski udarac od tih žvaka. I to ona žvaće 2mg, a ima i od 4mg. Ne znam doduše kako je u Srbiji, ali ti valjda nisi tamo. Njoj se te što prodaju u Srbiji ne sviđaju. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...