Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

E sad bih da oslabim :)))) ako imate savet...
voće umesto grickalica. mnogo vode.+ kardio treninzi koji ti neće dopustiti konzumaciju cigareta.čula sam skoro za još jedan trik (neću da ulazim u to koliko je plodonosan) cigaretu umočiti u mleko, ostaviti da se osuši potom je ispušiti.i voilà..stvoriće gađenje prema nikotinu! :lol: Edited by Sara Goldfarb
Link to comment
  • 4 weeks later...

Samo da konačno potvrdim svoj nepušački status, 3 meseca nijedan dim, bez zibana, čajeva, žvaka, nasuvo skroz. Sve bez previše teškoća, a ko ne može taj se prenemaže. Iskreno govoreći, samu sam sebe iznenadila. Setim se cigarete kad neko drugi puši i tada uglavnom pobegnem jer mi smrdi, sve sa onim iskosa pogledom punim gađenja ( npr. sinoć jedno 200 pušača oko mene, izbezum). Joooj, pravi bivši pušač. 'Ajd' uzdravlje, da ne pišem više na ovoj temi. Ne treba mnogo ni računati, niti pamtiti te datume i bivše rituale.

Edited by halloween
Link to comment
  • 3 weeks later...

Meni nešto jače od mesec, takođe na suvo i bez zajebancija. S tim što nisam bivši pušač, tj ne smeta mi ič da neko dimi oko mene, po alkoholu se udara regularno, kafa se nekako spontano samoizbacila. I dalje imam piksle na gajbi i ne branim nikom ništa.

Link to comment
Meni nešto jače od mesec, takođe na suvo i bez zajebancija. S tim što nisam bivši pušač, tj ne smeta mi ič da neko dimi oko mene, po alkoholu se udara regularno, kafa se nekako spontano samoizbacila. I dalje imam piksle na gajbi i ne branim nikom ništa.
Ja sam prekinuo na 2.5 pakle kafu nisam izbacio iako sam očekivao da će što ti kažeš da se samoizbaci...Smešno mi je što pušači kad dođu kod mene očekuju da nešto serem aj kuliram...
Link to comment
  • 2 weeks later...

apstinenti, kako napredujete?kod mene 2. po redu pad i povratak na mračnu stranu. prvi pokušaj apstinencije potrajao je godinu dana, drugi dvi, za treći još nemam kapaciteta <_<

Link to comment
Nego jel se važi ako se puši tompus jednom u 20-ak dana jel to prekid apstinencije?
Nema to veze, ja sam zapalio jednu pre neki dan i to je to. Nemam nameru da nastavljam da pušim.
u vezi te jedne u posebno odabranoj prilici mislim da ne znači automatski povratak pušenju. takva crno-bijelo podjela ednostavno ne pokriva većinu stvarnih situacija. uostalom, od nje opet možeš opet krenuti u kojem već pravcu odabereš. prije 6 mj sam zapalila tu prvu, nakon toga ponovno za 3 mj još nekoliko. nakon toga opet nisam 2 mj pušila, međutim tu mi je ponestalo motivacije, zjednostavno sam odustala i vratila se u roku od par dana na prvobitnu količinu. sad, ta jedna (per se sleep.gif) nije bila povratak pušenju, ali je bila jedan korak bliže tome da na kraju posustanem. s druge strane baš sam ovaj vikend srela tipa koji puši samo u posebnim prilikama po 1 ili 2 cigarete, izbrojio je u prethodnoj godini 10 komada. i tako uspijeva od 1998. čak i da uzmemo da neće ostati na toj dozi, ako za 10 godina dođe na 20 godišnje- yebe mu se, nije neki zdravstveni rizik. tako da larssone, hold on!thumbup.gifja bih isti tren potpisala takvu posrnulu apstinenciju, samo da sam malo spretnija u balansiranju na mini dozama.
Link to comment
...jednostavno sam odustala i vratila se u roku od par dana na prvobitnu količinu.
Благо теби. Ја сам био прекинуо за четврт секунде, и то је било то, осам месеци без иједног дима, чак нисам ни сањао да пушим. Повратак на нормалну дозу је ишао потеже, трајао је добра четири месеца.
Link to comment
kad vec pomenu uejtsa, kolko moram dnevno pusiti da bih zvucio kao on?
Za to pitaj Mrcu, on kad dobije znojnu vaginu zvuci tako
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...