Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

:D
 

Nista ne uzimam. Sve na suvo ...manijak :D
sinoc je bilo lakse, uhvatili me napadi na momente ali sam prejebala mozak. Izmisljam pesmice na glas da se rimuju al da bude duhovito 


evo cega se secam od sinoc...

 

 

lakse se seksa odreci

no od cigare pobeci

 

 

herojski se borim, ne zalim

da cigaru ne zapalim

 

 

i dalje mi znoj smrdi na nikotin ...jutros kad sam se mlatila tamo

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

nikako....za novu godinu posustala i opet sam nastavila jebo mi pas mater...upravo nova pakla kupljena, ugusila se u njoj. ajd kad ovu popusim necu vise. 

 

ne mogu, doslo je drustvo, pilo se, pusilo,muzika,  kako da ne zapalim?!?  ubicu se. teska sisa. sram me bilo, da me sram.

 

sto je najgore, da me odvedes kod kardiologa da duvam u ono crevo, izduvala bih im osigurace. preplivavam bazen na dah...ispod vode da se razumemo. NE OLIMPIJSKI ...da se bukvalisti ne istripuju nego popreko.

Edited by mustang
Link to comment

@mustang

 

nema potrebe da se toliko ljutis na sebe i da se nerviras...gledaj na to kao na proces..

evo sad npr imas iskustvo tih 3-4 dana pa izanaliziraj to i primeni ga sledeci puta pa ce sledeci put biti bolje i duze...

a i ako pokleknes i sledeci put bice sledeci....misim sve dok imas krajnji cilj na umu -potpuno ostavljanje

i dok od toga ne odustanes sve  to kroz sta prolazis je proces i skroz je ok..

Link to comment

Lakse mi kad tako kazes, verovatno si u pravu. kad zavrsim ovu probacu ponovo. 
ne idem na srpski docek :D

 

hvala na savetu :heart:

Edited by mustang
Link to comment
  • 3 weeks later...

def se otrujem od duvanskog dima..potvrdjeno je!

sinoc smo bili na rodjendanu u zadimljenom restoranu i danas sam bolesna..boli me glava,muka mi je i kasljem 

a nisam mamurna jer sam popila 1 casu vina i nista vise i to pre vecere i torte jer sam vozila auto..

 

znaci ne idem vise nigde gde je dim,nigde!!!..druzenje zimi samo napolju,u sumi,kod mene ili negde gde provereno nema dima..uopste necu vise da se zajebavam i da patim i da mi propadne dan zbog gluposti

Link to comment

a pre dve nedelje sam bila na nepusackom rodjendanu gde sam i popila vise i trajalo je duze pa sam sutradan ustala u pola 8 vedra i cila da ceo dan pesacim po Fruskoj...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...