Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

meni je sve to okej i ljudski. jedino sto ne podnosim su ljudi koji kupuju cigare u supermarketu, pa to je za ppzdeti s ovim izborom "ne te, ne te, te druge, da, te, sest komada" pa nikad nema dovoljno u fioci, jer kako bi i bilo pored 100 podvrsta iste cigare, pa dok se odgega do koleginice, pa trkeljise po njenoj fioci, ode dan dok nakupi sve. a jos gori od njih su oni koji kupuju cigare u supermarketu za druge "ne, nisam sigurna da su te, znate ja ne pusim, kupujem za druge, ne, ne te, nisam siguran, dajte sest komada". 

 

bravo, zivka. najtezi je prvi dan, pa prvih sedam dana, pa prvih 40 dana, otprilike ko kad covek umre u pravoslavlju :D

 

Edited by darling
Link to comment

naravno da je ljucki kad samo ljudi puše. osim možda poneke čimpanze i onih pasa što igraju poker. 

 

isto tako kupovanje cigara u marketu je ljucki jer samo ljudi kupuju u marketu. dobro oni koji mi dišu zavrat u redu su malo manje ljudi al aj. 

crni danhil ne mora da traži drugde jer to ionako niko ne puši. 

 

Link to comment

Iam dilemu: ne rabim cigare, cigarete, cigarilose i tompuse. Rabim jointe uz određeni  procenat duhana u njima. 

Da li da se smatram pušaćem?

 

(inače sam alergičan na duhan :isuse:)

Link to comment

ako znas sta si, sto si onda dosao nas da pitas.

 

@nisam ja

 

crni danhil, toga nije bilo u moje vreme. bili su samo crveni, onda crveni u maloj kutiji koji smo zvali dal kosovski, dal crnogorski, albanski, tako nesto, i zeleni, taj se kupovao s vremena na vreme, da presece i osvezi pluca :D

 

Link to comment

jeste, ja vas potpuno razumem, ali to je zato što ste još mlade lepe i zdrave :D

 

a moga muža sustigao dijabetes, pa je duvan došao ko biber po pilavu 

a i ja sam se osećala kao poslednji šljam kad dođem kod nekoga ko d koga se ne puši u kući, pa onda izlazim, ma fuj

i sada mi nema ništa gore nego kada vidim neke prodavačice kako stoje napolju, smrzavaju se, puše i piju kafu

 

skroz je druga piča kada vidiš gospođu u pariskom lokalu gde sedi u bundi, štiklama i bez čarapa i elegantno drži muštiklu :nobles:

 

ed.

odgovarala slepoj živki i dragoj 

Edited by dùda
Link to comment
43 minutes ago, Filozof manijak said:

Iam dilemu: ne rabim cigare, cigarete, cigarilose i tompuse. Rabim jointe uz određeni  procenat duhana u njima. 

Da li da se smatram pušaćem?

 

(inače sam alergičan na duhan :isuse:)

 

 

Ako voliš da se  smatraš, onda se smatraj.

 

Meni je govorila baka, smatranje je lepšije©S. Gamgee  od smaranja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...