Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

Bravo!!!

 

Kod mene je isti slucaj i sa kondicijom, disanjem, mirisom ukusom... jedino sto mi kafa vise ne prija narocito. Od 2-4 dnevno spao sam na toliko mesecno.

 

 

Sto se tice leka, kad ti se ucini da mozes i bez njega, prestani i s njim. Ako ne ulazes trud da se uzdrzis da ne zapalis i ako ti padnu na pamet i istog trenutka ti i prodje misao onda si verovatno vec zavrsila posao.

Link to comment
1 hour ago, jimi said:

Kod mene je isti slucaj i sa kondicijom, disanjem, mirisom ukusom... jedino sto mi kafa vise ne prija narocito. Od 2-4 dnevno spao sam na toliko mesecno.

jes, i meni kafa sad nekako besmislena. i kokakola isto. al pijuckam na silu da me ne strefi neki šlog od tolike apstinencije.

1 hour ago, jimi said:

 

Sto se tice leka, kad ti se ucini da mozes i bez njega, prestani i s njim. Ako ne ulazes trud da se uzdrzis da ne zapalis i ako ti padnu na pamet i istog trenutka ti i prodje misao onda si verovatno vec zavrsila posao.

videću. ljudi često pričaju o tih prvih 5 dana, nedelju dana... koji su kao najteži. piću ga dok ne prođe to. 

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

danas nešto muž i ja hodamo i gledamo likove kako kupuju cigarete na kiosku i zaključujemo koliko smo srećni što smo se rešili bede

 

nekih 18 godina - punoletstvo :)

Ja zadnji put zapalio u maju 2016. Bljak :D. Lažem zapalio sam je i prosle godine u julu na burazovoj svadbi :twak:

Edited by Cash
Link to comment

Ja nikad nisam bio pusac, u poslednjih par meseci eksperimentisem sa cigarilosima, u nekim prilikama opustanja uz dobro pice, posle dobre hrane. Isprobao Toskanelo, Moods, Cohibu, videcu one Italico ikuse kakvi su.

Link to comment
19 hours ago, dùda said:

danas nešto muž i ja hodamo i gledamo likove kako kupuju cigarete na kiosku i zaključujemo koliko smo srećni što smo se rešili bede

interesantna stvar, imam potpuno suprotan doživljaj. ljudi koji puše mi izgledaju skroz kul, carski i oslobođeno, a ovi što ne puše ili su batalili, deluju mi bedno i sasrano, da se tako izrazim.

Link to comment
9 minutes ago, ivy said:

onda def. jos nije tvoje vreme da ih ostavljas..

pa plašim se da u tom smislu nikada neće ni biti. 

8 minutes ago, darling said:

zivka, koji je tebi dan? :)

 

i meni je pusenje superkul. bila sam mnogo bolji covek dok sam pusila. 

jel vidiš :lol:

meni je 352. sat. brojim i minute ali ne bih sad da vas opterećujem :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...