Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

On 3.8.2019. at 2:19, jimi said:

Par saveta koje mogu da vam dam je da se 5. dana prestaje pusiti ali svojom voljom. To i pise na netu ali sam ja nesto umislio da cu sam od sebe da prestanem da palim. Treceg dana sam otisao na kafu i u jednom trenutku primetim neku budzu u dzepu i napipam da su to cigare i upaljac. Potpuno sam zaboravio da postoje a inace bih u tom trenutku vec uveliko pusio drugu ili zapoceo trecu. Onda sam u uputstvu video da u slucaju neuspeha treba napraviti pauzu od 2-3 meseca pa probati ponovo. Drugi put je bilo kao podmazano i cak sam sledece jutro odlucio da mi ne trebaju ni lekovi.

ја сам почела да узимам табекс у петак, првог, послушала сам твој савет пошто ми иначе тешко иде рачунање :D

дакле данас ми је четврти дан, смањила сам доста, није ми ни мука ни гадно да пушим, али из неког разлога у ситуацијама које сам раније прекидала да бих запалила, сада ми то не падне на памет. 

нисам разумела овај део творг искуства када трећи дан одеш на кафу... јел то било кад си скроз престао или како?

On 12.10.2019. at 7:51, Bir Adim Öte said:

Ja resio da krenem s tabexom juce. Fino ide. Smanjen broj popusenih, gadan ukus cigareta, manje zelje, ...

како иде? уопште немам тај гадан укус. то ме брине.

Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 

koji flavor rabiš? ja amber onaj bronzani mi je prejake arome, kao i siena. mentol je ekstra, al jednom dnevno. kupim i njega al jednom mesečno

amber mi je prvi izbor i zuti kada mi se puse blaze pljuge. ja uzeo pre dve nedelje onaj ljubicasti mentol (za koji nisam ni znao da je mentol) i pusim ga po pljugu dnevno. umesto zvake. bronza dugo ostaje ukus u ustima, a sijena mi je malo ostrija nego sto bi trebalo. prvo mi je zalicila na crveni marlboro ali ipak nije to to, grebe previse. vise mi amber vuce na marlboro, a zuti je kao zlatni marlboro, 90% isti.

Link to comment
4 hours ago, slepa živana said:

ја сам почела да узимам табекс у петак, првог, послушала сам твој савет пошто ми иначе тешко иде рачунање :D

дакле данас ми је четврти дан, смањила сам доста, није ми ни мука ни гадно да пушим, али из неког разлога у ситуацијама које сам раније прекидала да бих запалила, сада ми то не падне на памет. 

нисам разумела овај део творг искуства када трећи дан одеш на кафу... јел то било кад си скроз престао или како?

како иде? уопште немам тај гадан укус. то ме брине.

 

 

Nemoj nista da te brine, samo se koncentrisi na dve stvari - da napravis situaciju da sutra ujutru nemas cigare pri ruci i da od sutra o sebi razmisljas kao nepusacu. Nepusaci ne razmisljaju o duvanu pa nemoj ni ti. Onda, kad vidis da ne palis i ne kriziras mozes i da prestanes sa lekovima.  

 

To sa kafom je bilo treceg dana prvog, neuspelog pokusaja ali sam video da pomazu lekovi pa sam zato i probao drugi put.

 

'ajd sa srecom pa da se pohvalis prekosutra.

Link to comment

u nasoj kulturi je normalno kafa i cigarete. 

ali oni koji bas vole kafu, kvalitetnu kafu, ka’ ja :kralj:, (ne brinite vi u srbiji nemate kvalitetnu kafu) ne bi nikada pomesali sa cigaretama. 

ili / ili

 

drz se zivka, imas moju podrsku, svaka cast na odluci! ja sam picka, lako mi je za dan (ne pusim preko dana, organska hrana, hajkinzi picke materine) al cim noc padne, sve suprotno. napusim, napijem... sodoma i gomora. 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
10 minutes ago, mustang said:

drz se zivka, imas moju podrsku, svaka cast na odluci! ja sam picka, lako mi je za dan (ne pusim preko dana, organska hrana, hajkinzi picke materine) al cim noc padne, sve suprotno. napusim, napijem... sodoma i gomora. 

 

U suštini, džaba ti hajking :)

Link to comment
21 minutes ago, mustang said:

 

 

drz se zivka, imas moju podrsku, svaka cast na odluci! ja sam picka, lako mi je za dan (ne pusim preko dana, organska hrana, hajkinzi picke materine) al cim noc padne, sve suprotno. napusim, napijem... sodoma i gomora. 

 

 

 

 

 

drugim recima  1 ravnoteza :fantom:

Link to comment
32 minutes ago, Mil@n said:

 

U suštini, džaba ti hajking :)

 

mislis, dzabe mi cigarete i viski :laugh:

24 minutes ago, ivy said:

 

 

drugim recima  1 ravnoteza :fantom:

 

u potpunosti se slazem!

 

balans je najbitniji :D

Edited by mustang
Link to comment
15 hours ago, mustang said:

drz se zivka, imas moju podrsku, svaka cast na odluci! ja sam picka, lako mi je za dan (ne pusim preko dana, organska hrana, hajkinzi picke materine) al cim noc padne, sve suprotno. napusim, napijem... sodoma i gomora. 

:lolol: doktor džekil i mister hajd

ja da mogu tako ne bi se ni brinula da ostavljam duvan.

Link to comment
8 hours ago, slepa živana said:

:lolol: doktor džekil i mister hajd

ja da mogu tako ne bi se ni brinula da ostavljam duvan.

 

totalno!

 

zato sam i odustala da razmisljam da prestanem...kako je sudjeno... :D

 

al svakom ko proba i uspeva da ne pusi se divim. keep us posted :)

Edited by mustang
Link to comment
31 minutes ago, jimi said:

 

Sluti na lose vesti cim se ne javljas :grozan:

:D ma nije loše

ispostavilo se da mi je ostala neka mrva karaktera, tako da od onog kobnog 5. dana nisam zapalila ni jednu.

dakle danas mi je 4. dan bez pljuge i prilično sam razočarana efektima.

dešavalo mi se ranije da iz nekog razloga, okolnosti, popušim duplo manje nego obično i sledećeg dana bih se osećala kao nova, lakše bih disala i sl... tako sam i došla do zaključka da mi smeta.

u tom smislu, nadala sam se da ću lakše disati, da ću imati malo više energije, i sve one fame koje ispedaju ostavljači duvana, međutim, ti efekti su izozostali. zasada imam neke 2 hiljade u novčaniku koje nikako da nestanu :lol: nije ni to loše.

za lek sam ubeđena da je placebo, e sad ko je tome podložan podložan. ja ne smem da prestanem da ga pijem, jer osim što ne pušim, dosta mi se sviđa kako me vozi :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...