Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

2 hours ago, Pontijak said:

 

postao dosadan za druzenje :D a bogme i ja njemu :D

 

Moja drugarica iz detinjstva me je gledala kao tuđinca kad smo otišle zajedno na putovanje a ono- ja prestala da pijem (to mi prestalo biti zabavno kad sam završila studije) i pušim to ima 10-ak godina. Ona je sama izlazila ispred hotela da popuši i usput se smrzne, a ni solo drinkanje joj nije bilo gušt. Bila je neverovatno nervozna. A  počela je da puši uz mene, a bogami i da popije. I tako, verovatno ima onaj osećaj da sam je "izdala". Rado bih joj pokazala da nisam, ali sad stvarno ne podnosim ni jedno ni drugo.

Link to comment

@mustang statistike pokazuju da srcane havarije dozive i oni koji najzdravije moguce zive :D

 

@namenski prava motivacija cuda cini pa ako me se filip moris seti na medjunarodni dan duvana, seti se :D

 

@halloween  pa nije rec o izdaji nego se ljudi promene kada promene neke navike i meni je to ok ali nisam pc covek pa da se pravim fin da mi neki postali dosadni kada su promenili svoje navike a bogme i ja sam postao njima dosadan jer sam nastavio sa tim navikama koje su oni prestali da upranjavaju i to je okej prihvatiti tu cinjenicu :)

Edited by Pontijak
Link to comment
2 hours ago, Pontijak said:

@mustang statistike pokazuju da srcane havarije dozive i oni koji najzdravije moguce zive :D

tacno, samo se brojke malo razlikuju: 

 

Cigarette smoking accounts for about one-fifth of all deaths from heart disease in the United States. Smokers have a two to fourfold increase in coronary artery disease and about a 70 percent higher death rate from coronary artery disease than do nonsmokers. Smoking is a major risk factor for heart disease.

Link to comment

Ja pisao ovde jebga, imao infarkt, u bolnici 80% pušači, u klinici za rekonvalescente isto. Lepo nam doktori rekli, ko nastavi da puši, ako bude imao sreće doći će opet tu. I ne vredi, polovina izlazi iz klinike da zapali cigaretu na autobuskoj stanici :D 

Mislim, ne želim da držim pridike, samo da kažem da ne vredi. Ali nije lepo ni pričati kako to nema veze, eno deda Stanoje pušio tri pakle i živeo 112 godina, a Milojka nikad i srčka u 56. Tj. možda je nekom i lepo, ali je glupo.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On ‎03‎.‎01‎.‎2019 at 18:32, Pontijak said:

 

e da, pre dvadesetak godina najvise sam voleo kada je jedan moj prijatelj kretao u ta zaricanja da od sutra prestaje da pusi i ritualno mi davao sve stekove cigareta iz stana plus svoj zippo upaljac :D i tako svake godine :D i baksuz na kraju stvarno prestao i da pusi i da pije alkohol :D i da brine o zdravlju ali nekako mi postao dosadan za druzenje :D a bogme i ja njemu :D

 

Ti si se sa njim družio samo iz koristi.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 5.3.2019. at 23:23, Tsai said:

Skoro 6 meseci 

 

Nikad necu vise zapaliti, ali mi sad dolazi pomisao ona najgora da je dosadno ne pusiti ceo zivot

 

Ish sotono

 

Teši se mišlju da je bolje da ti bude dosadno u 80oj što ne pušiš nego da te ne bude u 65oj :D 

Link to comment

ma nema nista dosadno u nesmradu i cistom i mirisljavom vazduhu

 

igrom slucaja sam,prvi put u ovih 6god kako ne pusim, provela vikend sa dva pusaca..poludela sam..srecom se bar u kolima nije pusilo inace smo bili po zadimljenim kafanama i restoranima.. i to je uzasan smrad..morala sam da operem i cistu garderobu koju nisam ni nosila,jaknu sve  :isuse:

 

Link to comment
2 hours ago, ivy said:

morala sam da operem i cistu garderobu koju nisam ni nosila,jaknu sve  :isuse:

 

 

Ja tako svaki put kad se vratim iz BG [sto od javnih prostora, sto zbog majke koja duvani].

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...