Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

kod vajpovanja mi se ne sviđa što mož da ga cuclaš ceo dan

 

probao, naravno, i shvatio posle prve jutarnje kafe da sam ga izvadio iz usta samo kad sam prineo šolju. kod iqosa mi se sviđa i taj momenat vremenakog trajanja “cigare”

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ja od subote brojim, 3 dana tek. isto 2 paklice dnevno. pusim od "90, sa prekidom od 6 meseci 97. i 6meseci 2001. Nadam se da ce ovog puta biti trajno.

Culo mirisa se odmah vratilo, zapanjen sam kako smrdi u stanu kad se vratim npr. sa posla ...  jbga zena i ne pomislja da ostavi,  cak sad presla na neke malo skuplje na racun mog ostavljanja :D

Link to comment
2 hours ago, maheem said:

jeste, ako je tebi banja posle 10. dana onda će i njemu biti banja, svima banja, banjamo se uuuooojeeeeeeeeeee

 

Dobro, svakako je lakse nego dok se povlaci nikotin prvih nedelju dana

Link to comment

ja pušim najčešće 0.  ponekad užicam 1,2, zavisno od društva. ređe 3. 

 

to su ovi normalni dani. 

ako se ide u kafanu onda kutija. a to je solidno retko, evo sigurno mesec i po je prošlo. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jedno pitanje. Proslo je tri i po meseca otkad ne pusim i tek poslednjih desetak dana sam uzasno nervozan i budim se nocu (spavam po 4 sata u kontinuitetu maks). Jel to moze da ima veze sa pljugama? Nesto mi je cudno da posle 3 meseca krene kriza. Pritom mi se ne pusi, samo sam odjednom nervozniji nego inace

Link to comment

ja sam odlucila u staroj godini, tacnije 31.12.2018. oko 23:05 da necu vise pusiti. bila sam ponosna na svoju odluku. u 23:50 zapalih pljugu sa sve viskijem, rekoh sebi ‘ma ne mogu da se mucim’. sramota, sramota, sramota. 

garant ce tako i sledece godine biti. 

sta ako sutra izginem?! sta sam se stiskala protiv svog tela.. ma ajde. ne pusim preko dana samo kad mrak padne. 

 

@tsai pocni da radis sklekove... da izbacis tu nervozu

Edited by mustang
Link to comment
13 hours ago, mustang said:

ja sam odlucila u staroj godini, tacnije 31.12.2018. oko 23:05 da necu vise pusiti. bila sam ponosna na svoju odluku. u 23:50 zapalih pljugu sa sve viskijem, rekoh sebi ‘ma ne mogu da se mucim’. sramota, sramota, sramota. 

garant ce tako i sledece godine biti. 

sta ako sutra izginem?! sta sam se stiskala protiv svog tela.. ma ajde. ne pusim preko dana samo kad mrak padne. 

 

@tsai pocni da radis sklekove... da izbacis tu nervozu

 

ma zasto sramota? :) sva ta zaklinjanja protiv duvana a tek bivsi pusaci, to mene podseca na bivse komuniste koji su postali pravoslavci pa grme protiv komunizma i dan danas i napadno se krste u busu koji prolazi pored crkve :D  ja nemam nameru da prestanem da pusim sve dok mi telo ne da signal da je to opasno, recimo bolan i gadan infarkt koji cu preziveti, jedini motiv u smanjivanju duvana kod mene je finansijski motiv i to je to.

 

e da, pre dvadesetak godina najvise sam voleo kada je jedan moj prijatelj kretao u ta zaricanja da od sutra prestaje da pusi i ritualno mi davao sve stekove cigareta iz stana plus svoj zippo upaljac :D i tako svake godine :D i baksuz na kraju stvarno prestao i da pusi i da pije alkohol :D i da brine o zdravlju ali nekako mi postao dosadan za druzenje :D a bogme i ja njemu :D

Edited by Pontijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...