Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

nemam vise krize, ali ima onih zamki kad mi je dosadno pa pomislim da bih mogao jednu da zapalim i da sam karakter. tad treba iskulirati, jer ne postoji ''samo jedna''

 

necu pusiti vise nikad, to je najstetnije sranje koje moze da te zadesi

Link to comment

pomisao da ne pusim cigaretu uz viski ili posle seksa ili posle plivanja ili neke druge fizicke aktivnosti....osecaj kao da mi pola tela fali. 

 

zadnjih godinu dana pusim sobranie, fina i jaka cigareta, osecas tezinu u plucima. ali znam da je stetno. da je otrov. i jos gore....znam da sam picka sto ne mogu da ih ostavim i kako me nije sramota, ja sam jaca od svega (?!?!)....i tako....i mrzim ih i volim ih...i pusim od svoje 12.godine (kao moji roditelji, kao njihovi...) jedino sto ne pusim na suncevoj svetlosti. i isto me uhvati jeza da ako prestanem da ce momentalno neka bolestina da me strefi, ovako pluca su mi naucila u taru da funkcionisu, sto menjati nesto kad radi! 

 

znam. ja sam idiot. 

Edited by mustang
Link to comment

ja sam pusio beli siroki sobranie pre prestanka, odlicna cigareta pogotovo u pocetku kad su prodavali sobranie pravljen u poljskoj. 

pre toga dunhill international dok ga je bilo za kupiti, takodje odlicna cigareta.

 

mustanze sta valja od cigareta u usa?

Link to comment

:frajer:

 

pusi mi se. iam jednu drugaricu koja pusi telefon. aah, svaki put me obuzme ceznja kad je vidim kako montira one plasticne pikavce, ocu i ja da cimbusim, al se suzdrzim. 

Edited by darling
Link to comment

glo

 

 

ja fumarim iqos, i pre par dana zaboravim divajs pa sam za tu priliku bio prinuđen da pređem na tradicionalne fabričke cigare. lebe mekani, veću odvratnost dugo nisam imao priliku da konzumiram. dve cigare sam do pola ispušio i bacio

 

sad kad bi iz nekog razloga filip moris rešio da napusti celu priču o nesagorevajućem duvanu batalio bi pljuge 100%

 

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...