Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

Mislim da sam ja neko ko bi lagano mogao da prestane da puši. Većinu dana, konkretno radnim danima, meni se prva cigareta desi tek od 19-20h. Kad ne idem na posao, svakako ne palim pre 15h jer mi nešto zlo da izjutra čadjavim dušu. Ne volim cigarete uz gledanje filmova i serija. Jedino kada stvarno volim je kada pijem kafu/piće s nekim i pričam, ali mogla bih to da iskuliram kao što sam pod prinudom iskuliravala u sredinama gde je to zabranjeno. I da, kada sam na nekom društvenom dogadjaju gde su mi svi odvratni, pa onda uzmem pa pušim cigaru za cigarom ja mislim.

 

Ne bih još ostavljala cigarete. I dalje mogu na dah da zaronim duže od gomile muškaraca, tako da neka me.

 

Ajvi i Djubre su odriču svega što postoji. Samo Ajvi to ipak nekako s dušom, a Djubre je robot. :D

Link to comment

meni rekose 6 meseci jer se pluca super brzo obnavljaju

Kad bi se pluća tako obnavljala niko ne bi umirao od cigareta. Mojoj kevi su odavno rekli da je potpuno svejedno da li će da prestane, šteta je nepopravljiva. To za oporavak pluća sam nekada čitao da radi do tridesete, posle ne.

Link to comment

Ajvi i Djubre su odriču svega što postoji. Samo Ajvi to ipak nekako s dušom, a Djubre je robot. :D

 

Nisam, nego placem u sebi, kao sto muskarci moraju  <_<

 

 

 

Link to comment

 

Ajvi i Djubre su odriču svega što postoji. Samo Ajvi to ipak nekako s dušom, a Djubre je robot. :D

 

  :D

 

pa ja sam krenula na taj neki put oslobadjanja od bespotrebnih viskova..

 

a ono sto je ustvari meni bilo najupecatljivije kod prestanka pusenja je sloboda..ono kad ne moras da brines dali moras do radnje,ne moras da imas po dzepovima gomilu sranja,ne misilis koliko imas pljuga,dal ce nestati..samo uzmes jaknu i izadjes napolje tek tako..

to su te neke male radosti..

Edited by ivy
Link to comment

ivy sta jos radis za oslobodjavanje?

 

 

mayday a sto pusis?

 

ja pusim i uvek su bile jake cigare, nikad mentol i ta jos otrovnija sranja... da mi para pluca. obozavam pri tom da zapalim posle fizicke aktivnosti, onako dok sam jos znojava.

Edited by mustang
Link to comment

Nisam, nego placem u sebi, kao sto muskarci moraju  <_<

 

 

 

Nije do roda, nego je Ajvi nekako covek. Jede masno, pliva u reci, a ti, pogledaj se sta sve pises. :D

 

ivy sta jos radis za oslobodjavanje?

 

 

mayday a sto pusis?

 

ja pusim i uvek su bile jake cigare, nikad mentol i ta jos otrovnija sranja... da mi para pluca. obozavam pri tom da zapalim posle fizicke aktivnosti, onako dok sam jos znojava.

Jao, mustang! Pa kako tako odmah posle nekog sporta, tad je bas grozno! :D

 

Pusim jer mi merak u raznim situacijama. 

 

Odlican slagvort. Ja sam, ima mesec dana, presla na mentol cigarete, sa 0,3mg nikotina. Bas su mi fine, ne ostaje mi nikakav gad u ustima posle njih. Je l stvarno toliko ne valja taj mentol?

Link to comment

u mentol ima najvise otrovnik aditiva, to mi neki sto radi u fabrici cigareta rekao. samo sto ne seru po cigaretama

kada ih prave. vele duvan organski jedino sto najmanje zla pravi

 

izvini sta mi fali i sta to pisem?! :)

 

a camel nema los ukus samo sto me podseca na camel toe i onda se zgrozeno protesem i shechera yolandi (die antwoord) sa koncerta i njenog c.t.-a. lakse mi reci blow job nego ovo :)

 

kumse kakva sada borovnica? (superfood)

Edited by mustang
Link to comment

u mentol ima najvise otrovnik aditiva, to mi neki sto radi u fabrici cigareta rekao. samo sto ne seru po cigaretama

kada ih prave. vele duvan organski jedino sto najmanje zla pravi

 

 

izvini sta mi fali i sta to pisem?! :)

 

kumse kakva sada borovnica? (superfood)

Tebi nista ne fali i ti si bas covek. Ono sam PDj-u rekla. 

 

Naravno da je najbolji duvan sa livade. Koliko sam razumela nas katran i ti lepkovi sjebavaju, a ne nikotin.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...