Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

prestao pre dva meseca.

u decembru mi - za rođendan - familija kupila elektronsku cigaru. uz nju bukvalno nisam osetio nikakvu krizu. posle sam skužio da postoje razne vrste onih punjenja, sa manje ili više sadržaja nikotina pa sam nakon nekog vremena počeo da kupujem onu tečnost bez nikotina. i da vidiš - i to mi je radilo.

onda pre dva meseca kupim novu bateriju i ona mi se sjebe u roku od dva dana. ja na to popizdim i prestanem potpuno.

Link to comment
  • 1 month later...

mislim da znam kako cu da doskocim cigaretama....

 

 

zamislicu da jedna pakla kosta 100$ ...tako cu da zbunim mozak i da razmisljam vredi li bacati pare na nesto na sta si samo zavisan a ne da uzivas kao covek. vise me ni ne grebu po plucima kako zelim...stavljaju neka govna koja ublazuju ukus ...ne znam...kazem, probacu. slagacu mozak ...ako uspem

Link to comment

mislim da znam kako cu da doskocim cigaretama....

 

 

zamislicu da jedna pakla kosta 100$ ...tako cu da zbunim mozak i da razmisljam vredi li bacati pare na nesto na sta si samo zavisan a ne da uzivas kao covek. vise me ni ne grebu po plucima kako zelim...stavljaju neka govna koja ublazuju ukus ...ne znam...kazem, probacu. slagacu mozak ...ako uspem

 

Što bi ih ostavila? Mislim ako si već tolike godine pušač i to ti verovatno prija ne vidim što bi lišavala sebe, još pritom hoćeš i da slažeš sebe mozak  :huh:

 

 

Slušaj dobro moj savet; neka ti cigareta bude produžetak sreće tj zadovoljstva i onda ti ona neće biti otrov.

Znači to je nekih 7 do 8 cigareta dnevno, što i nije neka šteta a kažem puši samo kada ti je gušt. Ti najbolje 

znaš šta te čini srećnom, ali kapiram da je pravi gušt uz kafu, posle dobre klope ili nakon divljeg seksa...

Ali nemoj nikada kada si besna, tužna ili kada imaš neke probleme (što većina pogrešno čini) jer tada zapaliti

cigaretu je kao uzburkati vulkan u organizmu, to nikako nije dobro. Kažem ti samo kada ti je gušt (zadovoljstvo)

Jer kada su radili intervju sa najstarijim čovekom na planeti otkrili su da čovek puši već preko 100 godina.

I kaže svaka cigareta bi mu bila ritual i iskreno uživanje i nikada nije razmišljao kao da uzima otrov, već blaženi lek.

E sad, ako si razumela šta sam ti napisao ti ćeš ili popušiti cigaretu sa smeškom ili ćeš pokušati da slažeš sebe.

Edited by zakintos
Link to comment

istu stvar sto mi ti sada rece, rece i moj muz. problem je sto vise nemam izbor cigareta koji mi odgovara. nekada je to bio bordo/zlatni dunhill pa kada su prestali da ga prave kao pre presla sam na malrboro red label. ali i taj su nesto opet cackali sa ukusom. i smeta mi ujutru ukus u ustima kao da sam zvakala duvan bez obzira koliko sam zube prala. valjda dolazi iz zeluca. a pusim stvarno kad je gust i samo kada padne mrak. kad sam besna i tuzna i nervozna ne secam se da tad zapalim cigaru. ili vezbam ili popijem alkohol. hvala na savetu, probacu ovo moje pa ako ne ide vracam se na staro

Link to comment
  • 4 months later...

kao prestala...danas...jos se nije dan zavrsio. pijem mleko da ocistim brze pluca. nemam odredjen razlog zasto zelim da prestanem, osim mozda da vidim koliko mi je slaba/jaka volja

Link to comment

brate bolje se truj cigaretama, nekim boljim duvanom nego to elektronsko sranje sto je 100x povecana kancerogenost

 

 

kako misliš povećana kancerogenost kod el cigara?

Link to comment

thank you :) da vidimo i taj film :)

 

popila sam litar i nesto mleka danas ....

Samo napred :)

 

Pij mleko dok ti prija, nemoj na silu, nije ni mleko bas sjajna stvar za ljude preko 30-te...

Link to comment

Nema dobre zamene.

+1

edit

mustangice, držim ti palčeve. nema supstitucije. cold tirkey je jedina metoda. nije lako, ali radi.

Edited by mammy two shoes
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...