Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

pusi mi se!

ostavila cigare pre 11 godina, nisu mi pale na pamet bar 5. i evo upravo, niodakle ni iz cega, ja bih zapalila...

Ja sam imao takve "napade" posle jedno 5-6 godina. I kao akda vidim da zapalim i ukus ogavan, shvatio da bi mi trebalo jedno pola kutije da se vratim "u formu" i odustao od probe ;)
Link to comment

fala na podrsci. ne odbija me toliko odvratan ukus, koliko slika mog sredovecnog lica u oblaku dima, odma ja tu vidim kako se menja boja iz rumene seljacke u sivozutu, i kako se pretvaram u suvu sljivu...

 

od svih koji su poklekli cula sam da je dovoljna samo jedna, tako da ne izlazim iz kuce dok ne prodje napad... bas sam se iznenadila sto me je spopalo. 

Edited by darling
Link to comment

fala na podrsci. ne odbija me toliko odvratan ukus, koliko slika mog sredovecnog lica u oblaku dima, odma ja tu vidim kako se menja boja iz rumene seljacke u sivozutu, i kako se pretvaram u suvu sljivu...

 

od svih koji su poklekli cula sam da je dovoljna samo jedna, tako da ne izlazim iz kuce dok ne prodje napad... bas sam se iznenadila sto me je spopalo. 

 

Meni da je dovoljna jedna da se poklekne , ja bih nastavio da pusim odavno...

Mislim da je to izmisljotina ovih sto su se vratili pusenju.Kao izgovor.Sto je posebno bzvz , sta ima kome da se pravdaju '...da nije bilo te jedne..." !

Link to comment

fala na podrsci. ne odbija me toliko odvratan ukus, koliko slika mog sredovecnog lica u oblaku dima, odma ja tu vidim kako se menja boja iz rumene seljacke u sivozutu, i kako se pretvaram u suvu sljivu...

 

od svih koji su poklekli cula sam da je dovoljna samo jedna, tako da ne izlazim iz kuce dok ne prodje napad... bas sam se iznenadila sto me je spopalo.

Ma to nije od pušenja... Evo, jedan deda pušio dve pakle dnevno i koža mu je sa sto godina, koliko je poživeo bila kao bebina...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Sta je dobro u Guliju, dajte preporuku.

 

Ima Guli skroz ok klopu. Sve što sam jeo mi je bilo dobro, osim neke ćuretine koju su unakazili nekim sosom.

 

on topic: sokoćalo radi posao, analogne skoro i da ne palim, max je bio 5 u toku dana (tj noći, cirkalo se a ispraznila mi se baterija u sokoćalu), s druge strane 2 ili 3 dana su prošla sa 0 analognih.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Ne odgovoriste mi za te "parametre" čemu služe?

Nego kako je sada varijanta, sa tim sokoćalima, ne mora da se izlazi napolje?

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Ima Guli skroz ok klopu. Sve što sam jeo mi je bilo dobro, osim neke ćuretine koju su unakazili nekim sosom.

 

on topic: sokoćalo radi posao, analogne skoro i da ne palim, max je bio 5 u toku dana (tj noći, cirkalo se a ispraznila mi se baterija u sokoćalu), s druge strane 2 ili 3 dana su prošla sa 0 analognih.

Hvala.
Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...