Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Praštajte. Počeo sa da cuclam cigare na struju. I ladno radi. 

 

Probao sam pre skoro godinu dana sa nekim cigarolikim varijanatama i nije radilo ni za kurac. Digao ruke, nastavio da frndačim Marlboro i pre neki dan dobijem od drugara koji je opsednut tim sokoćalima (i koji je sa 2-3 pakle dnevno prešao na sokoćala) nekog elektronskog mamojeba đe se šteluje temperatura i sve. I ladno radi. Dobijem i kick u grlu i sve što mi treba plus mi daje dozu nikotina koju tjelo ište. Eksperimentišem sa ukusima, skroz novi svet, a dimi kao besno, ne mereš da prestaneš da se igraš. Već 5-6 dana sam na tom govnetu, prave pljuge jedna do dve dnevno, obično uz espreso/burbon ritual kad se vrnem sa posla. Za sve ostalo, tu je sokoćalo. Što je najbolje od svega, svi efekti koje sam osećao kad sam pre nekoliko godina za stvarno ostavio pušenje su tu. Jedino me brine dal će mi od ovoga sranja na duge staze izras' još jedna glava...

Link to comment

pre neki dan dobijem od drugara nekog elektronskog mamojeba...

 

 

Daj još detalja, koja sprava, brend i to?

I mene loži ortak na neku vujspru od 100+ evara sa asesorizima, imam neku onu što izgleda ko pljuga, al' ne mogu sa njom da se izborim, nije mi to to...

Link to comment

Vapor Shark rDNA 40. Možeš svašta nešto da šteluješ pa dobiješ i jačinu i temperaturu i "dim" kakav ti odgovara. Nisam se puno drkao sa time, brzo sam zabo setting koji mi odgovara i samo to peglam. Imam par rezervoara sa različitim ukusima i snagama tešnosti pa menjam. Na poslu koristim neku sa brdom nikotina jer ne izlazim često na pljugu, gajbi derem neku sa 3mg... Sa preko pakle dnevno sam se za nekoliko dana srolao na par ljuga dnevno, meni dosta.

Link to comment

Muž moje prijateljice se navukao na to. Najgore.

Sam pravi arome, ulja, neke ukuse.

Podešava svašta nešto.

Deluje smešno sa svom skalamerijom koju vuče sa sobom.

Njemu radi, negde oko godinu dana nije zapalio cigaretu.

Link to comment

to je samo menjanje jedne zavisnosti drugom i nista sustinski ne resava.

I meni to izgleda tako. Ja bih to koristio samo kao put prestanka pušenja cigara. Tj. da u jednom trenutku bacim i tu elektroniku. Ali još nisam sreo nekoga ko je na kraju bacio i tu "elektroniku"...

Jbga ja sam se skinuo "na suvo"....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...