Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

bolje da pusis nego da si debela
tako su bili poredjani i moji prioriteti :lol: ali više nema smisla da ih finansiram pa sam prinudjena da se pregrupišem Edited by ivy
Link to comment

dakle,napredujem super..bila u kafani tri dana za redom,doduše preko dana i u bašti ali za početak dosta..i prodisala,nisam ovako duboko udahnula ,pa nikad..i vazduh miriši i sve je divno...jedino što sada imam problem sa načinom unošenja thcea ..moram naći nekog da mi kupi 1 vaporajzer -_-

Link to comment

znam..i nisam srećna zbog toga <_<ali i svaki drugi način za pušenje mare osim jointa izaziva isti ekonomski efekat...još apstiniram pa ću videti posle nekog vremena šta mi je činiti..

Link to comment

Ja sam ostavio pljuge, a duvao sam cesto i to iskljucivo dzointe. Proslo je 8 meseci i i dalje pusim mix a ne pusim cigare. Ako popusis pola dzointa (valjda ne duvas sama) izmiksovanog sa pola cigare ponekad to je sasvim ok. Cetvrtina cigare, manje nikotina nego sta ga ima u flasterima i sl.Ja sam se u pocetku pravio lud kad mi krene frka sto sam uneo nikotin . Kao sve je ok, nisam pusio nego sam se naduvao...

Edited by Heaviside
Link to comment

ja reko ovde jednom tipu, kako mi se dusa muci kad samo pomislim da ostavim pljuge, a on 'nista ti ne brini, donecu ti ja strava stvar da se skines s tog otrova...'i donese mi juce manijak mirisljavog marokanca za dz, a ja to vise ne konzumiram ihaha, i sad se gledamo taj zamotuljak i ja.

Link to comment
ja reko ovde jednom tipu, kako mi se dusa muci kad samo pomislim da ostavim pljuge, a on 'nista ti ne brini, donecu ti ja strava stvar da se skines s tog otrova...'i donese mi juce manijak mirisljavog marokanca za dz, a ja to vise ne konzumiram ihaha, i sad se gledamo taj zamotuljak i ja.
:(nemoj ga baciti.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...