Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

Danas sam žurio na neki sastanak i rešim da ustrčim peške uz stepenice...na četvrti sprat. Gore, savijen se pozdravljam, bez daha, nalik keru pred silnim japijima koji ne puše, odnegovani po teretanama. Umro sam

Link to comment

a kakvo vam je iskustvo sa tim famoznim dobijanjem kilograma posle prestanka pušenja?koliko ste se ugojili i u koliko vremena?sad nešto mislim da je to sa hranom samo grozni začarani krug..jedem da zatrpam nervozu i to nešto što fali a posle hrane imam još veći krejv za cigaretom pa tako u krug...dodje mi da ništa ne jedem..

Link to comment

No. Drš se svežeg voća, povrća i vode, osim što je problem sa rukama, i metabolizam se značajno uspori. Srećom, propušio sam posle 6 m, tako da je sad sve u redu.

Link to comment
a kakvo vam je iskustvo sa tim famoznim dobijanjem kilograma posle prestanka pušenja?koliko ste se ugojili i u koliko vremena?sad nešto mislim da je to sa hranom samo grozni začarani krug..jedem da zatrpam nervozu i to nešto što fali a posle hrane imam još veći krejv za cigaretom pa tako u krug...dodje mi da ništa ne jedem..
Ne brini ništa za kg, samo nemoj da pušiš. To će sve da prođe.Možda čak doživiš i epizode izuzetne psihičke nelagodnosti (napad panike šta li je već), užasne ali kratkotrajne. Edited by halloween
Link to comment
Ne brini ništa za kg, samo nemoj da pušiš. To će sve da prođe.Možda čak doživiš i epizode izuzetne psihičke nelagodnosti (napad panike šta li je već), užasne ali kratkotrajne.
ma ok je..ne brinem se,nego samo pitam.. ja sam oslabila 10kg ove godine i sada imam lufta bar 5 da se ugojim tako da je trenutak pravi :Da ovo sve ostalo proživljavam ali uopšte nije strašno i sve ne mogu da se načudim
Link to comment
ma ok je..ne brinem se,nego samo pitam..ja sam oslabila 10kg ove godine i sada imam lufta bar 5 da se ugojim tako da je trenutak pravi :Da ovo sve ostalo proživljavam ali uopšte nije strašno i sve ne mogu da se načudim
bolje da pusis nego da si debela, mmw
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...