Jump to content
ivy

pushiti ili popushiti

Recommended Posts

crtamOrasi

E, posle jednog takvog komba trčanja i cigare od pre koju godinu mi se činilo da ću i prostatu da isbacim kroz usta, mislim da mi se u životu nije toliko povraćalo. Umalo da krepam, 0/10 iskustvo, nikad više :D

Iqos je iznenadjujuće pristojan, pre nego što sam probao mislio sam da je podvala. Mada i dalje mislim da je vejpovanje bolja alternativa pušenju ako već secaš kojekakve gedžete po džepovima/torbici.

kud u maglu Simoviću

kod vajpovanja mi se ne sviđa što mož da ga cuclaš ceo dan

probao, naravno, i shvatio posle prve jutarnje kafe da sam ga izvadio iz usta samo kad sam prineo šolju. kod iqosa mi se sviđa i taj momenat vremenakog trajanja “cigare”

Edited by kud u maglu Simoviću

radnik

Ja od subote brojim, 3 dana tek. isto 2 paklice dnevno. pusim od "90, sa prekidom od 6 meseci 97. i 6meseci 2001. Nadam se da ce ovog puta biti trajno.

Culo mirisa se odmah vratilo, zapanjen sam kako smrdi u stanu kad se vratim npr. sa posla ...  jbga zena i ne pomislja da ostavi,  cak sad presla na neke malo skuplje na racun mog ostavljanja :D

Tsai

Ne daj se sad do 10.dana. Posle je banja

maheem

jeste, ako je tebi banja posle 10. dana onda će i njemu biti banja, svima banja, banjamo se uuuooojeeeeeeeeeee

Majo
32 minutes ago, maheem said:

jeste, ako je tebi banja posle 10. dana onda će i njemu biti banja, svima banja, banjamo se uuuooojeeeeeeeeeee

:D

Tsai
2 hours ago, maheem said:

Dobro, svakako je lakse nego dok se povlaci nikotin prvih nedelju dana

ivy
On 3.12.2018. at 19:07, aram said:

+1

evo sutra četri meseca :)

opa ..super!

nisam ja

ja pušim najčešće 0.  ponekad užicam 1,2, zavisno od društva. ređe 3. 

to su ovi normalni dani. 

ako se ide u kafanu onda kutija. a to je solidno retko, evo sigurno mesec i po je prošlo.