Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

ume taj miris da se pojavi, al ne uvek i svaki put i više liči na paljenje pljuge na ringlu

 

 

pljuge i duvanski dim neuporedivo više smrdi, tako da se da istrpeti

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
9 hours ago, zema said:

ja sam pusio beli siroki sobranie pre prestanka, odlicna cigareta pogotovo u pocetku kad su prodavali sobranie pravljen u poljskoj. 

pre toga dunhill international dok ga je bilo za kupiti, takodje odlicna cigareta.

 

mustanze sta valja od cigareta u usa?

 

e taj dunhill bordo sa zlatnim okolo je bio cigareta :wub:..mada sam pusila i siroki rothmans

 

u usa...probala spirit ali to sve meni slabo para pluca pa sam pusila red label ili klasican crveni marlboro, dok nisam presla na sobranie black russian. 

 

al ako pretanem da pusim...bicu car :) 

Edited by mustang
Link to comment

meni se ovih dana sporadicno javlja ideja o pusenju cigareta prevashodno dok gladam neku seriju ili film gde glumci onako ,,slatko,, puse

i juce na kafi,koju sam bdw popila posle 2god, mi se javila ideja..

ali nije jaka,cak mi ni do svesti nije probila nego vise onako preleti po povrsini mozga i zagolica..vise mi je zanimljivo kao pojava i otkud to sada..

Link to comment
6 hours ago, ivy said:

meni se ovih dana sporadicno javlja ideja o pusenju cigareta prevashodno dok gladam neku seriju ili film gde glumci onako ,,slatko,, puse

i juce na kafi,koju sam bdw popila posle 2god, mi se javila ideja..

ali nije jaka,cak mi ni do svesti nije probila nego vise onako preleti po povrsini mozga i zagolica..vise mi je zanimljivo kao pojava i otkud to sada..

 

tacno znam osecaj, samo ga iskuliras, mozak na razne nacine zeli da dodje do droge :)

Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

 

I najgluplje. Svaka čast na prosvetljenju i pre svega volji i odlučnosti.

 

bukvalno najgluplje. nekontrolisano unosis neko sranje u sebe koje truje svaku celiju u ogranizmu i nikakav pozitivan efekat nema 

 

ne zelim da zvucim ko streber, ali i dok sam pusio ko turcin, uvek sam bio za to da se zabranjuje pusenje na javnim mestima. jebiga, bas nije fer prema nepusacima da udju negde a da sve smrdi kao u kotlarnici. a kazem, pusio sam izmedju paklu i po i dve i po pakle.

Edited by Tsai
Link to comment

naravno, ima ljudi koji mogu da puse 2-3 cigarete dnevno ili nedeljno kad im bas legne, to mi je uvek bilo ravno cudu, jer sam ja klasican narkoman, znam da kad bih sada popusio jednu uz kafu, sutra bih otisao na dve pakle

Link to comment
On 14.11.2017. at 16:07, crtamOrasi said:

Odustao pre koji dan, za sada ne kriziram ich niti cu kako stvari stoje, mislim da je to to.

 

Zatucite me kamenom u glavu ako postanem nepusac-davez.

 

Prosla cela godina, a ja zaboravio nacisto na jubilej. Mislim da je presudan momenat bio sto sam poceo da trcim i to mi je izbilo iz glave ideju da uopste mogu da zapalim cigaretu, nekako mi je neprirodna pomisao da se zadiham i onda ulepim pluca dimom. Prvi put posle deceniju i kusur mi je nos otpisen kako treba i maltene sam zaboravio kako se kaslje.

Kad vidim ponekad nekog ko ume da gustira cigaru pozelim da se pridruzim, al to je sve slabije i slabije. Ko kad  raskines losu vezu, djavo odneo i jedno i drugo.

Link to comment
2 hours ago, crtamOrasi said:

nekako mi je neprirodna pomisao da se zadiham i onda ulepim pluca dimom

nemaš pojma kakav je osećaj kad posle sporta, bilo kog, na poslednju nedirnutu alveolu zalepiš koktel nikotina, ugljen dioksida, katrana...

 

štono kažu u reklami, priceless

Link to comment

E, posle jednog takvog komba trčanja i cigare od pre koju godinu mi se činilo da ću i prostatu da isbacim kroz usta, mislim da mi se u životu nije toliko povraćalo. Umalo da krepam, 0/10 iskustvo, nikad više :D

 

Iqos je iznenadjujuće pristojan, pre nego što sam probao mislio sam da je podvala. Mada i dalje mislim da je vejpovanje bolja alternativa pušenju ako već secaš kojekakve gedžete po džepovima/torbici.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...