Jump to content
Calavera

VIP Game of Thrones

Recommended Posts

porucnik vasic

Nisa Nisa je Srsi, a Džejmi valonqar. :-)

:fantom:

Weenie Pooh

Kakve veze bi Valonqar proročanstvo trebalo da ima sa Nisom Nisom, ja pojma nemam. 

MayDay

Valonqar proročanstvo predvidja da će Srsi da ubije njen mali brat. A Nisa Nisa je žena Azora Ahaia koju će on ubiti prilikom dovršavanja svog mača. U tom smislu postoji veza.

Ima i taj potencijalni hint da se AA rodio amid salt and smoke. Možda u onoj slanoj kupki sa Brienne. :-)

Weenie Pooh

Ali valjda je Azor Ahai morao da žrtvuje svoju ženu da bi iskovao Lightbringer i spasao svet. Ne da je zadavi jednom rukom onako bezveze, iz nekakve osvetoljubive gorčine, što blizancima do kraja ne gine. 

Na kojoj to planeti introspektivni antiherojski lik kao što je Jaime Lannister ima ikakve veze sa Long Night, White Walkers, i spasavanjem sveta? Mešaš dva potpuno nevezana proročanstva, jedno sitno i lično Maggy the Frog, i jedno world-shattering apokaliptično Rhaegara Targaryena. 

Tipičan primer toga što pričam o čitaocima izmučenim višedecenijskim čekanjem raspleta. Nije im dovoljno da twist u valonqar proročanstvu bude to da Cersei ubije Jaime umesto Tyriona jer su to odavno svi provalili. Ne, sad mora da se izmisli nešto toliko glupavo da još nikom nije palo na pamet, šta bi to moglo da bude, uh znam - možda je to sve pouvezano pa je Džejmi Azor Ahai :yawn2:

theanswer

haha, i couldn't agree more

dokoni ljudi smišljaju svakakve gluposti a u stvari nema sad tu neke preterane enigmatike

MayDay

Što si neprijatan tako, Vini? :-/

Weenie Pooh

Prema kome neprijatan, prema GRRM i njegovom apsurdno maratonskom pisaniju kojim muči i sebe i nas? Zato što zaslužuje. Moram da ga naučim pameti, nadam se da mu google translate ovo verodostojno prevodi.

Prema vama dokonim teoretičarima nisam uopšte neprijatan, naprotiv, saosećam u vašoj patnji. To što se različito manifestuje kod vas i kod mene - jedni iz očaja smišljaju tragične budalaštine a drugi se iz očaja odaju čitanju Skota Bakera - to ne znači da smo na suprotstavljenim stranama, naprotiv. Što kaže GOT trejler, naše kuće vekovima unazad ratuju protiv zajedničkog neprijatelja...

porucnik vasic

Prema kome neprijatan, prema GRRM i njegovom apsurdno maratonskom pisaniju kojim muči i sebe i nas? Zato što zaslužuje. Moram da ga naučim pameti, nadam se da mu google translate ovo verodostojno prevodi.

Prema vama dokonim teoretičarima nisam uopšte neprijatan, naprotiv, saosećam u vašoj patnji. To što se različito manifestuje kod vas i kod mene - jedni iz očaja smišljaju tragične budalaštine a drugi se iz očaja odaju čitanju Skota Bakera - to ne znači da smo na suprotstavljenim stranama, naprotiv. Što kaže GOT trejler, naše kuće vekovima unazad ratuju protiv zajedničkog neprijatelja...

Повуци реч!!!!! :fur:

Razzmatazz

Nije ni čudo da je izabrao kerovođu kao svoj lik.

Weenie Pooh

Niste mi jasni svi zajedno.

tumblr_n3oi2bfnhW1qglx18o2_250.gif

Gospodin Slucaj

ne znam kako možete da gledate toliko perverznog nasilja...  :ph34r:

mene bi trigerovalo