Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

dzizs fakin krajst, 120 postova za seriju koja ce poceti sa emitovanjem za pola godine, ili koliko vec. bolje bi vam bilo da mi se ovo svidi, or else... :wicked:

Link to comment

Serija počinje za mesec dana, ne za pola godine. Calavera, šta misliš, da li je slučajno što nova knjiga izlazi taman posle finala prve sezone? Zlikovci & licimuri :fantom:

Link to comment

Ne, 12. jul je datum kad izlazi sledeća knjiga u serijalu (čekamo je skromnih 6 godina).Serija počinje u aprilu, prva sezona ima valjda 10 epizoda, i pokriva samo prvu knjigu.

Link to comment

Dvanaestog jula (inace tacno mesec dana od kraja prve sezona GoT-a) izlazi peta knjiga ovog serijala na koju se cekalo dobrih 6 godina. Tema jeste o seriji, ali ovo je jednostavno moralo biti spomenuto.@Weenie, nemam pojma. Cak i da ovo jeste isplanirano unapred, izlazak knjige je u najgorem slucaju pomeren nekoliko meseci kasnije, sto meni licno i nije neki problem. GRRM se mucio sa pisanjem iste i pre nego sto je HBO kupio prava za seriju.

Edited by Calavera
Link to comment
dzizs fakin krajst, 120 postova za seriju koja ce poceti sa emitovanjem za pola godine, ili koliko vec. bolje bi vam bilo da mi se ovo svidi, or else... :wicked:
To sam i ja rekla, jer sada sa nestrpljenjem čekam da počne i čitam kojekude o ovoj seriji. Tako nisam iščekivala ni treću sezonu Losta.
Link to comment
@Weenie, nemam pojma. Cak i da ovo jeste isplanirano unapred, izlazak knjige je u najgorem slucaju pomeren nekoliko meseci kasnije, sto meni licno i nije neki problem. GRRM se mucio sa pisanjem iste i pre nego sto je HBO kupio prava za seriju.
Ma u pravu si, ali meni se baš ne sviđa ideja da nam posle ovolikog čekanja nakače još tih par meseci iz čisto marketinških razloga.Mada otkud znam, da je mogao ranije da je završi, valjda bi tajmirali da se izlazak knjige poklopi sa početkom serije, a ne sa krajem prve sezone. Ali ovim tempom nema šanse da završi još te dve-tri ili koliko već tvrdi da mu je ostalo. Ima trista godina, debeo je kao stoka, nedavno se oženio... neće on još dugo.
Link to comment

i meni je to jedna od vecih zivotnih briga. navodno je plan da bude sedam knjiga u serijalu, ali kako te knjige obicno budu po dve knjige koje se onda zovu jedna knjiga, moglo bi da potraje jos 20-30 godina ovim tempom.

Link to comment
Mada otkud znam, da je mogao ranije da je završi, valjda bi tajmirali da se izlazak knjige poklopi sa početkom serije, a ne sa krajem prve sezone.
Prerano, moras dati buducim fanovima vremena da zavole seriju. Onda na kraju prve sezone pocnu da kupuju knjige i stignu do Plesa bas kad se isti pojavi u knjizarama. Vec zamisljam reakcije ovih nesretnika koji su poceli sa citanjem kad je izasla prva knjiga. :D
Link to comment
Vec zamisljam reakcije ovih nesretnika koji su poceli sa citanjem kad je izasla prva knjiga. :D
taj sam :(ja i dalje ne verujem da ce izaci 12. jula... tih datuma izlazaka je vec bilo do sada... mada kapiram da ako serija uspe(a svi to navijamo, jeli :D), HBO ce da napirlika Martina da pise ko nezdrav ne bi li odradili seriju do kraja pa mozda za zivota i procitam sve...takodje, kada izadje knjiga moracu sve iz pocetka da citam cini mi se. vise ne znam ni gde je stao sa pricom jebote :(
Link to comment
taj sam :(ja i dalje ne verujem da ce izaci 12. jula... tih datuma izlazaka je vec bilo do sada...
Mislim da je ovo prvi pravi datum uklesan u kamenu™. Sve sto smo do sad dobijali od GRRM-a su neke "nadajmo se da ce biti gotovo do 2007." fore.
Link to comment
takodje, kada izadje knjiga moracu sve iz pocetka da citam cini mi se. vise ne znam ni gde je stao sa pricom jebote :(
naravno, ko ce da pamti detalje toliko dugo. ja juce zavrsih sa citanjem od pocetka, ukljucujuci i jonovo preview- poglavlje na sajtu. sad me ponovo kopka ciji je jon sin :D
Link to comment

Dobro, ovo je OK. Sada naravno treba procitati sve ispocetka, jedino je dilema da li to uraditi pre, posle ili tokom serije.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...