Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Ako ti nije preveliki problem da čitaš na Engleskom, obavezno uzmi original. Prevod na Srpski je... malo diskutabilan.A ovaj teaser gore dobro izgleda, samo me nervira što Sean Bean zvuči neozbiljno i neformalno za jednog takvo stuck-up lika kakav je Stark. Kakav mu je to smeh na kraju, pošto kaže winter is coming, mislim WTF je to? Zašto bi se on ikad smejao posle takve ominous rečenice?Obrve izgledaju manje strašno, ne znam da li je samo razlika video-stills, ili su obrađene u post-produkciji.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako sam razumeo strucnija misljenja, obrve, kod ofarbanih likova, se uvek rade u post-produkciji posto pri blajhanju i statijaznamveccemu ne ispadaju nimalo prirodne, a u nekim slucajevima se ni ne vide.Ima nelogicnosti u tizeru, recimo i Robert u jednom trenutku prica o nekom ratu, a toga nema u knjigama nit se on spremao za bilo kakav rat. Ali tesko je bilo sta dokucivati ovako kad nam daju od svega po malo na kasicicu, kad izadje serija tek onda ce sevati prave kritike i pljuvanja :D

Link to comment

Taj smeh posle "Winter is coming" ne mora da bude Nedov. Stvarno nemam pojma zasto su ga uopste stavili.Meni se najvise svideo Bran, deluje kao da su zaboli kasikom u med kod njegovog castinga. Vrlo je bitno da dobijemo ultrasimpaticnog Brana, s obzirom da ce se prva epizoda zavrsiti sa

The things i do for love.

I ostalo sve izgleda super. :)

Edited by Calavera
Link to comment

Uf, dobar. Smeta mi par sitnica, ali one su... sitne.Zar nije malo retardirano u aprilu plasirati seriju sa teglajnom "Winter Is Coming"?BTW, jedan stripovani cast of characters, po porodicama:STARK -asoiaf___stark_by_spoonybards-d301ui9.jpg(Boromir je ovaj sa mačem)LANNISTER -asoiaf___lannisters_by_spoonybards-d2zneth.jpg(u sredini je Sara Konor)TARGARYEN -asoiaf___targaryens_by_spoonybards-d2zu4h7.jpg(ova levo bez sisa je ona mala izblajhanih obrva, ostali nisu bitni)Da ne linkujem galeriju, na ostalim slikama ima par spoilera.

Link to comment

Je l' vidis, i Danyna karikatura ima crne obrve. :) Mene je vala skroz kupila, ima divan akcenat.Nego, ko je dama sa Nedove desne strane?

Edited by Calavera
Link to comment

Iliti Lijena po naski prevod. Daj bre link do galerije, stavi upozorenje za spojl, pa ko nije citao ne mora da gleda :) Fine su slicke, videh vec milion takvih tematskih varijacija, ima bas zanimljivih, no kapiram da ce serija sad da ubije ljudima kreativnu inspiraciju.

Link to comment

Mogao je onda i rahmetli Brandona da doda, nodobro™.Nego, ovde imate skrinove iz novog videa, jos nisu svi postavljeni koliko ih je. :D Onima koji nisu citali knjige ne preporucujem pristup, naslo se nekoliko povecih spojlera u beleskama i komentarima.GameOfThrones_Preview02_Screencap_25.jpgVarys izgleda savrseno.GameOfThrones_Preview02_Screencap_39.jpgSer Rodrikovi epski zalisci su upravo ukrali scenu. :DGameOfThrones_Preview02_Screencap_41.jpgTommy Carc Littlefinger :Hail:GameOfThrones_Preview02_Screencap_63.jpgGore levo, to moze biti samo Selmy!edit:

Iliti Lijena po naski prevod. Daj bre link do galerije, stavi upozorenje za spojl, pa ko nije citao ne mora da gleda :) Fine su slicke, videh vec milion takvih tematskih varijacija, ima bas zanimljivih, no kapiram da ce serija sad da ubije ljudima kreativnu inspiraciju.
Pa ima jos vas koji ste citali knjige, majkumu, ne moram sve ja! angry.gif Ajd', galeriju sam ionako nameravao, ali sledeci put...! Edited by Calavera
Link to comment
Pa ima jos vas koji ste citali knjige, majkumu, ne moram sve ja! angry.gif Ajd', galeriju sam ionako nameravao, ali sledeci put...!
Ovaj, ne razumem te na sta tacno mislis. Ja sam mislio na ovo
Da ne linkujem galeriju, na ostalim slikama ima par spoilera.
:)
Link to comment

Jedno offtopik pitanje. Jel moguće da je starinu Đorđa jednostavno lupio writers' block? Ne bi bio ni prvi ni zadnji. Nikakvo drugo objašnjenje nema baš puno smisla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...