Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Meni bold zvuči dosta razumno. Videćemo za... koliko, tri-četiri godine?

ima logike.

 

 

posebno to da bi vestica zrtvovala klinku radi spasavanja/ozivljavanja Sneznog. meni ta mala jedan od najgotivnih likova.  <_<

 

Edited by Gandalf
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa twittera, spoiler zbog zalutalog Middleta:

 

 

I'm also upset over what's happening with Team Dragonstone. I have been afraid for Shireen all season long. I do think she will die in the books. I wouldn't be surprised if Melisandre sacrifices her, especially to save the person who is probably going to be stabbed in the finale next week. However, I absolutely refuse to believe that Stannis would be involved. I think Mel and Selyse will do it before Stannis returns from Winterfell. I can't imagine him allowing his daughter to burn. After all, he barely even buys into the Lord of Light business. It's Selyse who is the fanatic. Nevertheless, what's done is done. Book!Stannis has been my king since he appeared in the books, and he will remain so until his literary death.

 

 

Meni bold zvuči dosta razumno. Videćemo za... koliko, tri-četiri godine?

 

Meni je isto bilo mnogo tupavo u seriji sto Stanisova zena, koja je fanatik br. 1 gospodara svetlosti kao poklekne i pokusa da spase cerku, dok Stanis sve to gleda...alogicno do bola, ali to su B&W

Link to comment

Ajd što poklekne, ali što napravi kompletan 180-okret u roku od bukvalno tri sekunde, to je fantastično :D

 

"Radimo pravu stvar, mora se, rekla popadija u crvenom, sudbina, tralala... Neee! Spasi je! Uradi nešto!"

Link to comment

u sledecoj epizodi vraca se svetlosti sedmorke, pokusava da ubije crvenu popadiju, koja je zaustavlja i zatim je prinosi kao zrtvu crvenom bogu da bi Stanjis mogao da pomeri liniju opsade 2,5 m blize ka zidinama Zimopada.

Edited by hazard
Link to comment

Inace, dok mi se cini da Martin ubija toliko likova prvenstveno jer je mazohista koji voli da se poigrava sa osecanjima citaoca/gledaoca, a tek sekundarno zbog toga kada vise ne zna sta ce sa nekim likom da radi, u seriji mi je utisak da B&W ubijaju likove prvenstveno jer ne znaju sta ce vise s njima. Sta cemo s ovom malom? Ne znamo, jebiga. Ne sluzi nicemu osim da je publika sazaljeva, i da se pokazuje Stanisova neugodnost kada su u pitanju intimni odnosi i nesreca u njegovom porodicnom zivotu, a sa tim smo vec ubili u pojam. I da, da pokazemo kako je Davos dobar u dusi, ali i sa tim smo ubili u pojam. A i ruzna je, a i kosta ta njena sminka, trebace nam budzet za CGI zombije. Pa da je ubijemo? Kako? Aj smisli neki najgluplji i najbrzi nacin...pa da, mrska crvena popadija, spaljivanje na lomaci, zrtva bogu, kingsblood! To je to! Ko onaj kovacev mali sto je zbriso. Al cekaj, nisu li kod njega pijavice koje su uzele malo krvi ubile 3 kralja, sto sad moramo da spalimo ovu malu zivu da bi samo otopili malo snega? Eh jebiga, a ko se toga uopste seca? Rokaj...

Link to comment

рекли су да су од мартина сазнали за судбину мале... невезано за разлике које ће бити у књигама једна ширин је морала бит убивена... осим ако их мартин није истроловао

Link to comment

I da dodam, posto sam izgleda nesto posebno inspirisan - prateci logiku "kingsblood"-a, ispasce da je dovoljno da Stanis sam sebe spali zivog, pa da onda zombiji i Oni Drugi™ popadaju sami od sebe mrtvi, jer ce to tako Crveni Bog smestiti.

 

Zapravo ne! Jos bolji zaplet. Melisandre shvata da se zajebala, i da se prorocanstvo ne odnosi na Stanjisa vec na Deneris i njene zmajeve. Ali kako se otarasiti Stanjisa? Pa ubediti ga da se mora sam spaliti na lomaci kako bi tim cinom svojim kingsbloodom pustenim u etar spalio sve zombije. To ce zapravo samo biti jos jedna zrtva Bogu Svetlosti, koji ce uciniti da lomaca gori dugo i mirise slasno kako bi prizvao zmajeve tamo gde treba da dodju (na Sever), gde ce sorka sa zombijima tek poceti, ali jebiga, to sto Stanjis to ne zna nije bitno, bice mrtav i onako. I samospalice se na vr' Zida, razume se.

Edited by hazard
Link to comment

Melisandre je počela da sluti da se zajebala, od kako je došla u Castle Black kad ukuca u google "azor ahai", izlazi joj  "did you mean Jon Snow". Tehnički, rekla je "all I see is snow", što može da bude zato što je Stannis zavejan, a može i zbog ovog drugog.

 

BTW, ja se i dalje nadam da će Melisandre i Stannis da zglajznu zajedno, u sred neke zombi horde, pitajući se da li je trebalo da skrenu levo kod Albukerkija.

Link to comment

Боли мозак.

 

Melisandre je počela da sluti da se zajebala, od kako je došla u Castle Black kad ukuca u google "azor ahai", izlazi joj  "did you mean Jon Snow". Tehnički, rekla je "all I see is snow", što može da bude zato što je Stannis zavejan, a može i zbog ovog drugog.

 

 

+1

Link to comment
  • 3 weeks later...

Cekajte, zar nije od pocetka plan da se spali manceovo™ dete a ne stanisova mala ... ?  :huh:

Ма бре си нормалан да у овом лудилу тражиш систем. Ко зна шта су ови ТК дебили измислили ма колико се куну у Дебелог.

Link to comment
  • 3 months later...

Nakon pete sezone sam mislio da će kompletno da ukake Igru Prestola... međutim, vrlo zanimljive stvari isplivavaju sa snimanja šeste sezone :) Reći ću samo ovo-Castillo de Zafra :) Kome je do spojlera kao meni, ima ih gomila po dedicated sajtovima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...