Jump to content
IGNORED

Fenomen J.K.


Willow

Recommended Posts

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    51

  • sheridan

    36

  • Caligula

    31

  • fonTelefon

    27

Gospode bože...Ne znam kako uopšte da pristupim objašnjavanju koliko je ovaj stav smešan, strašan... :(
Jooooj, ne. Nemoj, Javore, u redu je... Sjed' malo, odmori...
nemate pojmajk mode on/a i shta vas koji k... boli k... ,to je moj stavjk mode off/editmislite na decu Edited by ivy
Link to comment

Stvarno ne provaljujem otkud toliko iznenadjenje Karleusom. Branila je ona gejeve i pre samo je razlika sto joj je neko sad dao kolumnu. Moj utisak je da je ona tupava ali ima onu seljacku inteligenciju.Dva puta sam imao priliku da sedim u drustvu doticne i jednom je kukala na Lepu Brenu a drugi put je pricala da je pobacala sve svoje Viton torbe jer ih tamo samo razmazene Ruskinje nose a sve ostale nose neku drugu vrstu torbi (zaboravih marku)

Link to comment
mada, možda bi bilo bolje da sam uporabila reč senzacionalistički nego skandalozno! my fault!
saro, potpuno razumem tvoje gnušanje. i sama sam mu sklona, bacam hejt na sve što radi osim ove kolumne. informišem se o njoj na kdp-u, sekcija- dame od stila.i sad mi reci da li je bolje, ako žena već hoće da izaziva senzacije po svaku cenu, da to radi navlačenjem cipelica na štiklice još nehodajućoj deci ili maltretiranjem onog praseta ili tekstovima ovakvog sadržaja?mislim, njoj dobro kako okreneš, ali što kaže, joshua, za više ciljeve.
Ono sa nepostignutim analom i strajkom nepusenjem muzu je odlicno.
neka mu ne da u svoja četiri zida. s_d.gifedit: slovo Edited by stormy
Link to comment

Meni se ne dopada što Dobrica Ćosić i Matija Bećković imaju isti stepen obrazovanja kao Jelena Karleuša, svo troje imaju kakvog- takvog dara za pisanje koje se dopada nekim ljudima u Srbiji, s tom razlikom što su ova 2 gospodina institucionalizovala svoje pisanije pa su završili u SANU, a nju je zlehuda sudbina odvela na estradu. Nadam se da će jednog dana Službeni glasnik štampati knjige JK.

Link to comment

Vezano za ovaj napad na njenog muza, zanimljivo je da je JK pozvala policiju, a ne njen muz. Ovi huligani su glupi ko tocila, prvo im podvale mamograf da ga razvale, a onda JK brise patos njima (vidi reakciju gradjana na napad na njenog muza).JK se ocigledno snalazi u medijskoj igri, ispekla je zanat.

Link to comment
Do sada nisam sreo nikoga ko se oduševljava njenim tekstovima, kako kaže Uča. Ljudi se "oduševljavaju" činjenicom da je 1 turbo folk, turbo pop, silikonka, komercijala, mejnsterim bla bla bla... pevaljka stala na stranu "druge Srbije", "pedera"... uradivši nešto jako nepopularno i opasno istovremeno, bez da je iko tukao po ušima i bez izgleda da će tim potezom steći još jednog jedinog slušaoca njenog kreštanja.Od mene ima veliki respect za to.
naravno, svi smo ipak ovakvu jednu kolumnu i stavove očekivali prevashodno od perjanica srpske urbane kulture, kao što su bora čorba, đule van gog, 357, škabo, direktori...
Link to comment
Licno tipujem da ce uskoro da usledi jedan neuspeo pokusaj atentata ali ima da uleti Dara Bubamara i raskrinka podvalu
dakle ti smatras da je cela prica izmisljena?
Link to comment
dakle ti smatras da je cela prica izmisljena?
Dakle, u konkretnom slucaju - boze sacuvaj, buduci svechu nisam drzao! Ali da ce sva ova igranka da se razvija u neslucenim smerovima, e tu ti vec dobar stojim.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...