Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

Bankrot i duznicko ropstvo u najavi. Na spisku imam 19 knjiga, a svake godine kupim i nesto na sta naletim van spiska. :isuse::wub: Nego, zna li neko gde (da li) ima Homage to Barcelona Kolma Tojbina? Ili Barcelona Roberta Hjuza? Moze i na engleskom. Isto pitanje za Soldiers of God: With Islamic Warriors in Afghanistan and Pakistan Roberta D. Kaplana.

Link to comment
Je l moze neko da mi proveri da li ovo izdanje moze da se kupi na sajmu i koliko kosta?http://www.nb.rs/pages/article.php?id=16626@Filbi: jesi citao Dekjura ili sudis na osnovu ekipe? Nisam procitao.
citao delove i slusao ga.mislim da sam video zenitizam (fototipska izdanja + monografija) na standu narodne biblioteke za 7500 dinara. mozda tripujem. Edited by kim_philby
Link to comment

bio. slabo šta ima, čak i ljudi nema mnogo.uz'o:- chelsea fc: official biography- cahiers du cinema: alfred hitchcock- tirketov crni talas- par filmografija 81-85 i 86-90pff slabo

Link to comment
bio. slabo šta ima, čak i ljudi nema mnogo.uz'o:- chelsea fc: official biography- cahiers du cinema: alfred hitchcock- tirketov crni talas- par filmografija 81-85 i 86-90pff slabo
gde si ovo nasaocahiers du cinema: alfred hitchcock?da li imaju one fine preglede po dekadama. ja imam tacno do maostickog perioda cahieresa i mozete milsiti koliko me to nervira.ja sam pazario hrpu nekih starih pulp casopisa, neki matori SF iz kentaur biblioteke, revolucionarno kiparstvo za 200 dinara, eagltona o benjaminu u izdanju versa, badioua o wittgensteinu (takodje verso), novog kapetana alatristu a sutra se vracam po jos.
Link to comment

idem sutra da uzmem sve sto nadjem od brajsona, citaju mi se putopisi. kime, pre godinu dana si mi preporucio neki putopis, mislim da je bilo nesto o portlandu. jel se secas koja je to knjiga? pokusacu sutra da je nadjem.

Link to comment
idem sutra da uzmem sve sto nadjem od brajsona, citaju mi se putopisi. kime, pre godinu dana si mi preporucio neki putopis, mislim da je bilo nesto o portlandu. jel se secas koja je to knjiga? pokusacu sutra da je nadjem.
ovo sam ti spominjao. nije really putopis. i to sam pominjao u kontekstu navijanja za portland trailblazerse, zar ne?btw, bruce chatwin - patagonija & songlines. to su dobri putopisi.
Link to comment
bas to. jel preveo neko ili da narucujem online?super, probcu da nadjem,.
chatwin prevedena patagonija i jos kojesta. mislim da je prevedena i the viceroy of ouidah po kojoj je herzog snimio i film. nije putopis ali je dobra knjiga.songlines nisu bili prevedni koliko prosle godine. ne znam kakva je sada situacija.ovog palahnuka niko nije preveo koliko ja znam.
Link to comment
gde si ovo nasaocahiers du cinema: alfred hitchcock?
na štandu The English Book-a, u velikoj hali, dole u "prizemlju". imaju celu ediciju, hitch, lynch, coppola, bergman, kubrick, ne sećam se ko još. cijena sa popustom 750 dindži. trebao sam uzeti sve, jebo me pas. dobro, ima još vremena.
Link to comment
na štandu The English Book-a, u velikoj hali, dole u "prizemlju". imaju celu ediciju, hitch, lynch, coppola, bergman, kubrick, ne sećam se ko još. cijena sa popustom 750 dindži. trebao sam uzeti sve, jebo me pas. dobro, ima još vremena.
super hvala. ladno nisam gledao film na njihovom standu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...