Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

Kreativni centar ima svako malo dobre popuste (50%) na odredjena izdanja, minimum jednom mesečno, i obično to bude 4-5 knjiga za različite uzraste. Imaju i besplatne radionice za decu. Svake godine na dan muzike (21. jun, ako ne grešim) imaju i popust na sve te muzičke knjige, između ostalog i Pecu.

Prijavi se na newsletter najbolje :)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment


On 22.10.2021. at 20:06, fren said:




Ovih -30% je vrh. Preporucujem ovu slagalicu za rodjendanske/novogodisnje poklone https://kreativnicentar.rs/knjiga.php?code=B250




Sad pravim magacin poklona:laugh:




 




 






 




Aaaaaa. Zasto ovog nema na latinici, bio bi s a v r s e n poklon za naseg drugara koji je trenutno opsednut upravo dinosaurusima i slagalicama! Dete uci (srpsko)hrvatski ali ni roditelji ne znaju bas cirilicu, tako da nikakve koristi.




//Da li su to bas samo knjige na koje sam ja nabasala/koje me zanimaju na cirilici, ili je to pravo stanje stvari da su decije knjige kod nas iskljucivo stampane na cirilici, nista na latinici?


Link to comment
On 24.10.2021. at 11:37, John Coltrane said:

 

Evo ih na NickToons, upravo im objašnjavam kako su u moje vreme NK bile lepe, fine i vaspitane, a ne kao ove danas. Neprijatelji su im priča za sebe, nije mi jasno kako se njih dvojica ne plaše da ovo gledaju (5 i 3 godine).

:laugh:

IMG_20211026_103837 (1).jpg

Link to comment

Na ovom "sajmu" nikad manje ne kupih, samo dve knjige:

Stig Bjorkman - Trir o fon Triru

Greg DeKjur - Jugoslovenski crni talas

i stripove: sve brojeve Napad Titana (za sina), Alvar Mayor (Fibrino prelepo izdanje u kutiji) i Mateo

 

Link to comment
  • 1 month later...

40% на 4+ купљене књиге у Лагунином издању а треба наћи четири књиге у њиховом издању да су вредне куповине :D

Link to comment
11 minutes ago, johan nagel said:

40% на 4+ купљене књиге у Лагунином издању а треба наћи четири књиге у њиховом издању да су вредне куповине :D

Kod njih može nešto da se nabode, pored sranja imaju i dobrih naslova. Npr. Vulkan izdavaštvo je već najeb/zajeb.

  • +1 2
Link to comment
On 10.12.2021. at 20:39, johan nagel said:

40% на 4+ купљене књиге у Лагунином издању а треба наћи четири књиге у њиховом издању да су вредне куповине :D

 

Dešavalo mi se pre korone da me neko u gužvi na kasi zamoli da spojimo račune, za sve ima rešenje :D

  • +1 3
Link to comment

Da, Vulkan ni uz pažljivo razmatranje ne može da se nabere za neki popust, koji kao, katkad bude.

Sad sam krenula da pajem po sajtu Delfi i skapiram da sam skupila 2 Lagune, jednu Čarobnu knjigu i 1 Deretu, i batalim na kraju, tako mogu i jednu po jednu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...