Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

5 hours ago, maheem said:

Moj online sajam ili sniženje knjiga sam odradio na Delfiju :lolol:

17 naslova, 5000 uštede. 

 

26 minutes ago, Lancia said:

daj da vidim sta si pazario fish_h4h.gif

Piše ti, 17 naslova :Jova:

 

Link to comment
Quote

Centar za kulturnu dekontaminaciju i Biblioteka XX vek pozivaju vas na

XIII MEĐUNARODNI SAJAM BIBLIOTEKE XX VEK

Četvrtak 28. oktobar, od 18,30 do 20,30 h u CZKD (Birčaninova 21, Beograd)

Ovim sajmom obeležavamo jubilej Bilioteke XX vek – 50 godina od osnivanja (1971).

Sajam će u 19,00 h svečano otvoriti književnik Sinan Gudžević.

Brojeve tradicionalne sajamske tombole izvalače advokti Nikola i Jovan Barović.

Biće izložene nove knjige: Vjekoslav Perica POMIRENJE I POSLJEDNJI DANI. Balkanske nacije u mitovima i muzejima slave, stida i srama. – Jadran Kale ODIJEVANJE NARODA. Nastanak narodne nošnje. – Dubravka Stojanović (ur.) POLA VEKA XX VEKA. Zbornik povodom 50 godina Biblioteke XX vek. – Ranko Bugarski SAGA O ĆIRILICI. – Svetlana Slapšak FEMINISTIČKE INSCENACIJE (U seriji „Memo“) i više od 130 drugih izdanja Biblioteke XX vek.

Očekujemo prisustvo većeg broja naših autora i drugih saradnika. I biće, na kraju, koktel.

S obzirom na aktuelnu epidemiološku situaciju, ovoga puta će se program našeg sajma odvijati na otvorenom (u dvorištu CZKD).

Kako je to izgledalo prethodnih godina u CZKD, evo malog podsećanja kroz izbor fotografija Srđana Veljovića. Prvi sajam je bio u decembru 2007. Otvorio ga je Dušan Makavejev.

http://www.bibliotekaxxvek.com/xiii-medunarodni-sajam-biblioteke-xx-vek/

Link to comment

I Kreativni centar ima svoj sajam od 22.10. do 5.11. u radnji i online, popust od 30% na preko 1000 izdanja - kako vele.

 

//Topla preporuka za Pecu od Magali Le Iš, moj zabac obožava te knjige (Mocart, Džez, Vivaldi)

Link to comment

Mi smo fanovi Petsona i Findusa:)

Kreativni centar je imao bednih 15-20% popust na svakom sajmu. Jedino je njihov stand u drugoj hali imao posebne sajamske cene za stare slikovnice iz magacina, prodavale se za bud zasto, inace ih nema ni na sajtu ni u knjizarama.

Ovih -30% je vrh. Preporucujem ovu slagalicu za rodjendanske/novogodisnje poklone https://kreativnicentar.rs/knjiga.php?code=B250

Sad pravim magacin poklona:laugh:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...