Jump to content

Beogradski sajam knjiga

Sludge Factory

Recommended Posts

ps. u kosovskoj, imaju knjizaru-klub citalaca.za roditeljce: cacanska pcelica "prevela" i izdala vlak u snijegu, mali pirat, kekec, tajno drustvo pgc, druzina sinji galeb... i narodne bajke aljaske, maja i asteka, inka, venecuelanske. seca li se neko "bajki naroda sveta", platneni povez, duguljasta slika na prednjoj korici?utisak: kreativni centar pati od glavobolje. ovi igraju na sigurno: more vezbanki koje prate skolski program i provereni klasici. lepo.
"Beli put" već neko vreme nije u Kosovskoj, otplovili su do ćoška Kondine i Majke Jevrosime."Pčelicina" lektira zavređuje preporuku kako zbog pristojne cene (400 din za tvrd povez), tako i zbog starih, proverenih prevoda, recimo Vinaverovog Toma Sojera.
  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Moća

31

• Singer

24

• Prospero

20

• badenac

20

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pošla koka na onlajn sajam. Dobre %dealove sam napravio, na putu su Sjon, Apdajk i još jedan Fraj. Do nekog narednog popusta:  

Sta, nema zaklinjanja u sveto trziste kada je Laguna u pitanju... Il' tema dobro dosla za pokaznu vezbu bljakovanja na masovnu produkciju: Laguna se ispinkovala taman koliko i srpsko drustvo, a u

rip kirbi (2. 3. 4 tom) na brutalnoj akciji kod carobne knjige, samo 500 din po stripu. upravo porucio.   takodje kod njih vredi da se pazari albahari po ceni od 250 din.

Posted Images

Sludge Factory
što si takav, sladžo!? vremenom se razvije imunitet. biggrin.gifsetila sam se prošle godine i, istina malobrojnih, ljubitelja štampane reči s maskama u onim halama gde vazduha manjka kako god okreneš.
Pa ove godine smo radili na tom imunitetu. Sledece ce vec biti bolje. :DInace, ja sam, u stvari, najvise jurio Watchmen u originalu. Jel istina da je originalno izdanje jeftinije od izdanja Belog puta (tako mi rece onaj na Delfijevom standu, ali oni nisu trenutno kao imali na standu ("treba popodne da nam stigne, pa ti navrati"), pa mi je rekao da idem do njihove knjizare, sto nisam mogao)? Edited by Sludge Factory
Hamlet Strašni

Bio juce. Zena i ja spucali skoro 200 ustedjenih evrica na knjigewub.gifUkljucene i knjizice sa dete. Na kraju sam istresao poslednju kintu iz novcanika da kupim pravopis. Cenim da cemo se zena i ja otimati oko toga ko ce ga nositi na posao

Edited by dusan1975
  • 11 months later...