Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

Zna li se kog dana tradicionalno dolaze ekskurzije pa da znam da uz vikend izbegnem odlazak i na taj dan.
Da, ekskurzije su najveći problem :D Sve ostalo je dojajno, pogotovo tetke s ladnim trajnama koje MORAJU da kupe neku knjigu i radi toga su spremne da upotrebe oba lakta...Mislim da đaci idu najčešće vikendom, ali pametnije škole iz unutrašnjosti idu i radnim danom...
Link to comment
cetvrtak je djacki dan, i to je stvarno najbolji dan za sajam.
+1 Nema onih koji su 30x gori od đaka, a smetaju im đaci. Učenici bar dođu, budu 5 minuta i onda odu na pivo ili do Ušća na šoping...
Link to comment

Nisu problem ekskurzije nego je na taj dan kao i vikendom uvek najveca guzva, a posto nisam zaposlen pa mogu da odem i kad je radni dan rekoh da pitam da ne uletim bas tada.A po mom skromnom iskustvu sa nastavnicima/uciteljima/profesorima oni nisu preterano zainteresovani da vode djake bilo gde vikendom. Evo sad izguglah ipak je Skolski dan u cetvrtak ergo utorak ili sreda su safe bet. Dovoljno daleko od guzve za otvaranje kao i od vikend navale.

Link to comment
Mislim da đaci idu najčešće vikendom, ali pametnije škole iz unutrašnjosti idu i radnim danom...
Nema onih koji su 30x gori od đaka, a smetaju im đaci. Učenici bar dođu, budu 5 minuta i onda odu na pivo ili do Ušća na šoping...
kad sam ja bila djak iz unutrasnjosti, nas bi odveli do pocetka knez mihajlove (tamo kod kalemegdana) i pustili nas da nekoliko sati uzivamo u drazima velegrada i onda bi nas nevoljne spakovali u bus i vratili nazad. To su bili najsetniji momenti moje mladosti. I bili su subotom.
Link to comment
Evo sad izguglah ipak je Skolski dan u cetvrtak ergo utorak ili sreda su safe bet. Dovoljno daleko od guzve za otvaranje kao i od vikend navale.
tad su ti porodični dani, da znaš. smile.gifima li negde spisak domaćih izlagača? konkretno, zanima me hoće li se pojaviti gradac iz čačka. prošle sigurno, a mislim ni par prethodnih godina, nisu imali svoje mesto, ali su se mogla naći njihova izdanja kod drugih ako čovek ima dovoljno sreće da naleti. dry.gif
Link to comment
kad sam ja bila djak iz unutrasnjosti, nas bi odveli do pocetka knez mihajlove (tamo kod kalemegdana) i pustili nas da nekoliko sati uzivamo u drazima velegrada i onda bi nas nevoljne spakovali u bus i vratili nazad. To su bili najsetniji momenti moje mladosti. I bili su subotom.
To je da biste vise cenili svoj zavicaj. Da vidite da postoji i gore.
Link to comment
Ove godine Sajam knjiga otvara se u nedelju 23. oktobra, u 18 časova, i trajaće jedan dan duže nego obično, do nedelje 30. oktobra. Prvog dana, kapije Beogradskog sajma biće otvorene od 15 do 21 čas, a cena ulaznice biće 150 dinara. Ostalih dana Sajam knjiga radiće od 10 do 21 čas, pojedinačne ulaznice biće 250, a za grupne posete 150 dinara. Porodični dani biće 25. i 26. oktobar (cena ulaznice 600 dinara, bez obzira na broj članova), a školski dan je 27. oktobra.
Link to comment

tolko je bio i prošlih godina kolko se sećam..u svakom slučaju nedugo posle tog ima onaj u domu sindikata koji ne propuštam, ponuda je jedva nešto slabija. taj traje duže, do posle nove godine..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...