Jump to content
IGNORED

Kako izgleda 1 Srbin?


Indy

Recommended Posts

15 minutes ago, namenski said:

+1

 

Sledece je, cenim:

infant-head-measurement.thumb.jpg.997b89d063efcb1ceefc0ffd75025d43.jpg

 

measuring-the-features.thumb.jpg.c0ef48e09eb9fa643c1472d65b26aee9.jpg

 

Mada, sto se pribora za merenje живе ваге tice, za pomenutog tipičnog tipa :isuse: trebalo bi nesto specijalnije, vise na naucnoj bazi:

stocna_vaga_resize.jpg.84b3d020c993368f7a93d8b3bb6ed657.jpg

 

 

Misliš u kavez pa na klanje, pošto si se pišući na nekim temama deklarisao kao neko ko bi delio revolucionarnu pravdu rafalima i noževima.

Link to comment
  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    46

  • bus

    43

  • B_B

    28

  • msmodesty

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, leni12 said:

Misliš u kavez pa na klanje, pošto si se pišući na nekim temama deklarisao kao neko ko bi delio revolucionarnu pravdu rafalima i noževima.

Pod #1: pokazi, meni ili moderaciji, svejedno, post u kome sam se deklarisao kao neko ko bi delio revolucionarnu pravdu rafalima i nozevima.

Ako ne pokazes, moracemo na moderaciju, to sto si izneo je ozbiljna optuzba.

 

Pod #2: bio sam jasan da jasniji ne moze biti: samo sam ti predlozio сточну вагу kao odgovarajuci, vise nego suptilan, alat, naucni pribor za eventualno merenje Dodika sa sve njegovim српством i pripadajucom tipologijom.

Jasno?

Link to comment
On 21.10.2018. at 14:44, 3opge said:

kakav istovar prejadnih budalastina i debilizama na ovom topiku, dr Mengele bi uzivao uz kaficu da cita 

 

Bukvalno.

 

4.jpg

 

Baš klikćem™ na svašta po internetu. 

Link to comment
36 minutes ago, namenski said:

Pod #1: pokazi, meni ili moderaciji, svejedno, post u kome sam se deklarisao kao neko ko bi delio revolucionarnu pravdu rafalima i nozevima.

Ako ne pokazes, moracemo na moderaciju, to sto si izneo je ozbiljna optuzba.

 

Pod #2: bio sam jasan da jasniji ne moze biti: samo sam ti predlozio сточну вагу kao odgovarajuci, vise nego suptilan, alat, naucni pribor za eventualno merenje Dodika sa sve njegovim српством i pripadajucom tipologijom.

Jasno?

 

Na temi o Hrvatskoj, kad si sa sladostrašću pisao da je 45 000 italijanskih ratnih zarobljenika pobijeno u logorima zasluženo, dok je italijanska štampa kukala zbog nehumanosti tamničara i stradanja... Nije teško pretpostaviti šta bi tvoja sorta činila...
Taj sarkastično-cinični ton koji prati tvoje bizarne izlive mržnje ništa tu ne pomaže. Ti si duboko bolestan. I nemaš ti meni šta da predlažeš nego gledaj šta će neko stručno lice da ti predloži u cilju smirivanja besa, nagomilane agresije i mržnje koju nosiš u sebi.  

 

Link to comment
3 minutes ago, leni12 said:

Na temi o Hrvatskoj, kad si sa sladostrašću pisao da je 45 000 italijanskih ratnih zarobljenika pobijeno u logorima zasluženo, dok je italijanska štampa kukala zbog nehumanosti tamničara i stradanja... Nije teško pretpostaviti šta bi tvoja sorta činila...
Taj sarkastično-cinični ton koji prati tvoje bizarne izlive mržnje ništa tu ne pomaže. Ti si duboko bolestan. I nemaš ti meni šta da predlažeš nego gledaj šta će neko stručno lice da ti predloži u cilju smirivanja besa, nagomilane agresije i mržnje koju nosiš u sebi.  

OK.

Dovoljno.

I vise nego dovoljno.

 

 

Nego, 'ajde ti na sunce sa rezultatima merenja recimo Dodika, daj da vidimo koliko je % arijevac, 1 pravi Srbin...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...