Jump to content
IGNORED

Kako izgleda 1 Srbin?


Indy

Recommended Posts

ja se onda kezim za celu srbiju, vala.toliko da me krsni potomak arijevaca na pasoskoj sumnjicavo ispitivao sta mi tako smesno.skoro mi neka francuskinja (a one valjda znaju sta valja) rekla da srbine prepoznaje po, kako na rece, kaubojskom hodu i uzdignutoj glavi. nisam bas ukapirala, ali je na oglednom ispitivanju ubola 9 od 10. deseti je bio crnogorac, ali se nismo upustali u analizu predaka.

Link to comment
  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    46

  • bus

    43

  • B_B

    28

  • msmodesty

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja se onda kezim za celu srbiju, vala.
Tako i treba, osmeh stoji zenama, nismo mi Norvezani pa da su polovi ravnopravni isti. Srb muskarcima to ne stoji... npr. nasta bi licio 1 Koja da se negde nasmeje? Na slici, ili van slike? (OK, ako mi sad neko izgugla Kojinu sliku na kojoj se smeje, zeznucu i ja njemu negde krunski argument, ne zvao se ja Indiana).A Koja valjda zna sta valja. EDIT. Obrisao gej smajli Edited by Indy
Link to comment
Nije bas tako. Za razliku od njihovih zena kojima se jebe da se montiraju i cifraju, a jos manje da vode racuna o liniji, :lol: nase umeju da skrenu paznju na sebe i generalno jako vode racuna (ili se bar vajkaju i kukaju kad ne vode racuna) o svom appearance-u, pa se ponekad stice utisak da postoji neka ozbiljna razlika u nekakvoj "prosecnoj lepoti".
Moraju sirote. U ovom zajebanom društvu u Srbiji i muškarci imaju problem da se "prodaju" u životu ako nisu član ove ili one stranke ili klana ili na neki drugi način. A kamoli žene u patrijarhalnoj zatucanoj sredini; ako nisu obdarene mozgom ili ih nije trefilo da se rode u pravoj porodici, to im je izgleda jedini resurs. Znam da zvučim kao šovinistička svinja i znam da žene dapače strašno vole da izgledaju lepo, ali mislim da je opstanak u Srbiji još dodatni booster i katalizator ovoga.
Link to comment
Srb muskarcima to ne stoji... npr. nasta bi licio 1 Koja da se negde nasmeje?
nisi dugo gledao decka koji obecava, vidim. doduse, to je kezenje, ono kad telefonira i objasnjava dari dzokic da dodje u balkansku 13/13.jednom sam ga jos videla da se smeje, kad su kele, zika i on bili sviraci u cekajuci godoa kpgtovskom pre tisucu ljeta. uz ona dva bubnja, svako bi se smesio.
Link to comment
bilo kod nas u sidu puno ruskinja ranije.nije da ne licis. :D
evil.gif Bayern nije daleko .....:)
ja se onda kezim za celu srbiju, vala.
osmeh je najbolji antirid, skine 10 godina iz cuga
Moraju sirote. U ovom zajebanom društvu u Srbiji i muškarci imaju problem da se "prodaju" u životu ako nisu član ove ili one stranke ili klana ili na neki drugi način. A kamoli žene u patrijarhalnoj zatucanoj sredini; ako nisu obdarene mozgom ili ih nije trefilo da se rode u pravoj porodici, to im je izgleda jedini resurs. Znam da zvučim kao šovinistička svinja i znam da žene dapače strašno vole da izgledaju lepo, ali mislim da je opstanak u Srbiji još dodatni booster i katalizator ovoga.
u sridu.
Ja sam čula da su neke usamljene Holanđanke odbile predlog svojih prijateljica Srpkinja da ih upoznaju sa našima™ zato što su svi krezavi.
vala bas... tacno Edited by msmodesty
Link to comment
nisi dugo gledao decka koji obecava, vidim. doduse, to je kezenje, ono kad telefonira i objasnjava dari dzokic da dodje u balkansku 13/13.
Kezenje vec moze :D Mi smo bili komsije i svaki put kad ga sretnem osecao sam se kao da sam nesto skrivio... da nisam dovoljno punk, da zna da sam krisom slusao hippie solaze od 25 minuta.A ovo za krezavost, pa sta radi taj dig chohano, bokca mu ljubim?
Link to comment
A ovo za krezavost, pa sta radi taj dig chohano, bokca mu ljubim?
Буши и вади, па наплаћује.Да не очекујемо ваљда да ће да плаћа да би бушио и вадио?
Link to comment
A ovo za krezavost, pa sta radi taj dig chohano, bokca mu ljubim?
hmm, ako smem da primetim, toliko su s eljudi brinuli za svoje zube u Srbiji da je resio da prenese iskustva strancima...preventiva - 0od zuba se ne umire pa kad zaboli - vadi. sta sad to toliko dry.gif
Link to comment

Da, srpska muska populacija je veoma visoka. Ja sam na jednom severozapadu Engleske(gde su nizi od ovih na istoku zemlje, ali definitivno nisu pigmeji) imao problem da objasnim da sam medju najnizima u Srba(1,77). Nisu mi ljudi verovali, komentari su bili u stilu :mellow: ma daj covece ti si potpuno normalne visine.

Link to comment

To sa visinom se ogleda i u košarci. Kada su igrali Partizan i Makabi, neko je iz Izraela pomenuo da su tamošnji krilni igrači u proseku visoki koliko srpski bekovi.

Link to comment

Mislim, to je, istorijski gledano, potpuno normalno. Pre Slovena ovde su ziveli, (pod)rasno gledano, uglavnom Dinarci, a onda su dosli Sloveni koji su i sami bili visoki(ne toliko, ali slicno). I naravno da ces dobiti visoke ljude. Plus jos kad se poboljsala ishrana, iha.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...