Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

4 hours ago, ducca said:

Jel rešio neko problem Vibera i ios 16, tipa ne budu deliverovane poruke dok se ne udje u app, notifikacije misaona imenica? 


problem je i viber i whatsapp, probala sam sve čega sam mogla da se setim osim brisanja aplikacija.  za sada deluje kao da ćemo morati da čekamo neki 16.1.2 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Klinac dobio na poklon mali iPhone 4 resetovan, valjda iz DE. Možemo da odaberemo jezik i da se povežemo na kućni wi-fi, ali dalje ne ide jer traži sim karticu. Originalnu nemamo, domaće ne prepoznaje i ne možemo da ga aktiviramo.

 

Ima li nade u nekom servisu da se otključa, pa da služi za youtube i igrice po kući, ne treba nam sim funkcionalnost. 

Link to comment
21 hours ago, autsajder said:

Klinac dobio na poklon mali iPhone 4 resetovan, valjda iz DE. Možemo da odaberemo jezik i da se povežemo na kućni wi-fi, ali dalje ne ide jer traži sim karticu. Originalnu nemamo, domaće ne prepoznaje i ne možemo da ga aktiviramo.

 

Ima li nade u nekom servisu da se otključa, pa da služi za youtube i igrice po kući, ne treba nam sim funkcionalnost. 

 

Trebalo bi da možeš da ga koristiš bez kartice, ali ti treba iCloud nalog.

 

Ja sam tako moja stara 2 dao klincu, isto bez kartice za YT i igrice.

Link to comment
  • 2 weeks later...
16 minutes ago, Frank Pembleton said:

Stiže mi obaveštenje da je novi update spreman.
Jel vredi instalirati to ili ne?
Model je SE.



....shiit has hit the fan.

 

Na kojoj si verziji sada, i koju ti nudi.

 

A i koji SE model? 2020 ili 2022?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...