Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

  • 1 month later...

Ističe mi ugovor za SE 2020 i taman izašao novi SE :D

 

Mada razmišljam o 12 mini, sad nisam pametan kad je odnos cena kvalitet u pitanju!

Link to comment
51 minutes ago, John Coltrane said:

Ističe mi ugovor za SE 2020 i taman izašao novi SE :D

 

Mada razmišljam o 12 mini, sad nisam pametan kad je odnos cena kvalitet u pitanju!

Ista dilema i kod mene… javi šta si rešio

Link to comment
Just now, aram said:

Ista dilema i kod mene… javi šta si rešio

 

Što je najgore stari SE mi radi posao.

 

Imam još metar dana ugovora, valjda ćeš prvi ti :whistle:

Link to comment
14 minutes ago, Ros said:


zar ti bas treba 128gb? koliko je 12 sa 64gb?

 

13 nema manje od 128. a moje iskustvo je da se to sve uvek potroši...
12 sa 64 je od 620 pa naviše

Edited by aram
Link to comment
28 minutes ago, aram said:

hmmm, 770€ 128Gb...

do elaborate, please, znam da znaš :)
 

nema tu šta da se elaborira, to je apple politika i u nju se uglaviš

 

best buy je bazični model, i to je tako

 


ps

možeš da gledaš da je sim free, pa možeš uvek da ga zalivadiš za pristojne novce, ako menjaš telefon na dve godine. ili ako možeš da tražiš od operatera da ga oni skinu i postane sim free

  • Hvala 1
Link to comment

ovde su svi sim free, a ja nikad ne uzimam na ugovor, to ispadne duplo skuplje. meni SE bio sasvim zadovoljavajući za moje potrebe, zato se razmišljam sad...

  • +1 1
Link to comment

ovaj veći će ti biti ugodniji za korišćenje, čitanje. minus strana je svakodnevno nošenje, al ti si tip koji se ne aka mnogo napolju

 

a i za to ima lek, ja aktivno razmišljam da si uznem i watch sa e-sim karticom i onda da ne moram da vitlam baš svaki put telefon sa sobom

 

 

e

onda teraj taj se, pa kad skupiš parice, a ti uzmi tada novi model, pretpostavljam 14

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
20 minutes ago, aram said:

ovde su svi sim free, a ja nikad ne uzimam na ugovor, to ispadne duplo skuplje. meni SE bio sasvim zadovoljavajući za moje potrebe, zato se razmišljam sad...

 

Ovde je SE2020, u radnjama, preko 300€. Moj je perfektno očuvan, 64GB, battery health na 85% (što nije baš najbolje), ali kontam da bih mogao dobiti 150€ bez problema.

 

Ja uvek uzimam preko MTS paketa na 2 godine, ali su i njihove ponude nerealne. Pre dve godine sam potpisao 1775din na 24 rate, a sada je isti taj telefon 2775din na 24 rate. Npr novi SE 2022 je samo 200din skuplji :wacko:

I toliki su govnari da cene za uredjaj ostaju fiksne bez obzira koji paket uzeo.

 

 

Link to comment

Ako gledas iskjucivo izmedju SE3 i 12 mini, sa 12 mini dobijas bolji i veci ekran u manjem telefonu i bolje kamere za 625 dinara vise mesecno (na 24 rate). Baterija bi trebalo da slicno traje kod oba telefona. SE3 ima za jednu generaciju noviji procesor koji se ne razlikuje drasticno od prethodnog koji je u 12 mini.

Uglavnom su kritike za prethodni SE2 i 12 mini bile na racun trajanja baterije. To je poboljsano kod 13 mini, koji je najbolja opcija od pomenutih ali je oko 1300 dinara vise mesecno od SE3 i 675 dinara vise od 12 mini (na 24 rate) ali sa duplo vise memorije (osnovna verzija ima 128 GB kod 13 mini a 64 GB kod SE3 i 12 mini).

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...