Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Kakva su iskustva sa sedmicom?

Ja zadnje 2 godine imam SE i prezadovoljan sam kako fercera i sa baterijom, ali mi istice ugovor pa sam hteo da uzmem nesto novo. Hanuma ima 6S ali mi nikako ne lezi u ruci, nekako mi deluje da je 7 manji (tripujem - dimeznije su iste u mm).

Link to comment
14 minutes ago, John Coltrane said:

Kakva su iskustva sa sedmicom?

Ja zadnje 2 godine imam SE i prezadovoljan sam kako fercera i sa baterijom, ali mi istice ugovor pa sam hteo da uzmem nesto novo. Hanuma ima 6S ali mi nikako ne lezi u ruci, nekako mi deluje da je 7 manji (tripujem - dimeznije su iste u mm).

 

Ja isto skoro 2 godine SE. Isto zadovoljan ali malo dosadio iako je veličina perfekcija za u džep. Razmišljam ovaj novi SE da uzmem kad mu malo padne cena. Ne vidim da ćeš nešto preterano da dobiješ prelaskom sa starog SE na 7?

Link to comment
34 minutes ago, John Coltrane said:

Kakva su iskustva sa sedmicom?

Ja zadnje 2 godine imam SE i prezadovoljan sam kako fercera i sa baterijom, ali mi istice ugovor pa sam hteo da uzmem nesto novo. Hanuma ima 6S ali mi nikako ne lezi u ruci, nekako mi deluje da je 7 manji (tripujem - dimeznije su iste u mm).

 

Odlican telefon iz 2016, ali sad polako na izdisaju.

 

Baterija mu nije jaca strana, pogotovo u ovim poslednjim iOS-ima.

 

Ako hoces nesto manje/jeftinije - bolje uzeti SE 2020.

Link to comment

@dragance

 

I da imam ne bih dao tolike paretine.

 

@Renegade


Dobijam mogucnost da moj utopim dok je jos uvek u perfektnom stanju ili da u njega ubacim karticu od sluzbenog posto mi nikako ne lezi android , a svakako cu, na moju ogromnu zalost, produziti ugovor sa MTS lopovima pa ajd da uzmem i uredjaj™

 

@jms_uk

 

SE 20 sam razmatrao, ali za sad ima samo preorder u Srbiji. Ispravite me ako gresim. Meni radi jedino kupovina preko nekog paketa, na rate.

 

Edited by John Coltrane
Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

SE 20 sam razmatrao, ali za sad ima samo preorder u Srbiji. Ispravite me ako gresim. Meni radi jedino kupovina preko nekog paketa, na rate.

 

Meni deluje kao da je dostupno kod MTS-a?

Link to comment
9 minutes ago, jms_uk said:

 

Meni deluje kao da je dostupno kod MTS-a?

 

U pravu si, ja skrolovao posto je SE new u drustvu 11.

Razlika je u 500din mesecno, a to je 12k za 2 godine, a to je bezmalo ovih Vuckovih 100oera tako, a dobijam noviji model sa duplo vise GB, btw. Nije hrdjavo.

Link to comment
On 1.5.2020. at 14:46, Grunf said:

Restore sa iclouda, naravno. To mi je jedina stvar koju smatram zaista dobrom kod applea

 

mislim da je tvoj problem isto sto se meni desavalo. icloud ti je corrupted najverovatnije. 

ja sam 2 ili 3 telefona promenila (svi 11+) jer su crkvali posle 10dana sa kocenjem i ne mozes da se javis. 

 

morala sam nov apple id da kreiram

i nov icloud. sto znaci, da sam sve kontakte, fotke od pre izgubila. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...