Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Moja greska, imam instaliranu neku Jazz Music aplikaciju. JazzRadio dosta slusam preko racunara jer Fusion Lounge kanal je neki presek muzickih interesovanja mene i koleginice s kojom delim kancelariju.Nisam ni znao da postoji JazzRadio kao aplikacija. Sad sam je instalirao i pustio pa cu da vidim.--- DodatoEvo posle petnaestak minuta kod mene sve normalno radi. Ne primecujem da se baterija trosi vise nego obicno, a iPod je samo blago topao. Jedino sto mi pada na pamet je to sto ja koristim wifi.

Edited by Aion
Link to comment

Meni je danas FStream dok sam slusao Novi radio Beograd za manje od sat vremena skoro potpuno ispraznio baterije i dobro ugrejao iPad. Jedino sto mi pada napamet je da u nekim slucajevima (niki strimovi) nije moguce hardversko dekodovanje, pa da se to radi programski.

Link to comment
Ne mogu nikako da aktiviram find my phone aplikaciju jer sa mobile_me naloga ne dobijam mail za verifikaciju na gmail. Ima li koga da mu je ovo poslo za rukom...
Imas iPhone4, Ipod4 ili iPad?
Link to comment
  • 3 weeks later...

poslednjih par dana sam imao priliku da malo cackam iPhone 4.Zakljucak - moram ga imati!samo sam hteo da proverim da li je i dalje najjeftinije doći do istog tako što će ga neko kupiti u USA i doneti, ili postoji neki način da se kupi po US ceni i kod nas, ili da se pošalje uz nek razumne s&h troškove.

Link to comment
poslednjih par dana sam imao priliku da malo cackam iPhone 4.Zakljucak - moram ga imati!samo sam hteo da proverim da li je i dalje najjeftinije doći do istog tako što će ga neko kupiti u USA i doneti, ili postoji neki način da se kupi po US ceni i kod nas, ili da se pošalje uz nek razumne s&h troškove.
dobro dosao u klub. sprava nije telefon nego sasvim novi zanr - najbolji HTC android izgleda kao plasticna igrackica u poredjenju sa leica feelingom iphone 4.meni po iskustvu sa 3G ili 3GS nije padalo na pamet da idem na 4, dok ga nisam uzeo u ruku.od americkog iphonea 4 jos nemas koristi jel nije izasao unlock za 4.1 i kasnije OS. svi se prodaju zakljucani za AT&T, unlock postoji za 4.0.2 i ranije verzije kojih je ionako bilo zanemariv broj.sto ne znaci da se ne isplati kupiti u USofA i malo sacekati jer ce unlock izaci pre ili kasnije.u radnji ga ne mozes kupiti bez ugovora ali su craigslist oglasi uglavnom dobro mesto za kupovinu novih/neraspakovanih ili malo ili prakticno nekoriscenih. cene su $450-$550.sa druge strane, mislim da ga mozes kupiti otkljucanog u kanadi ali za dosta vise para.u evropi najbolja je mislim francuska, oko 700E. Edited by gazza1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...