Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

i meni to jako čudno, meni nikad nije trajalo duže od sat-dva, a imam oko 120Gb popunjeno od 256

 

doduše nikad nisam skidao tako ručno na komp, sve ide preko oblaka i sinhronizuje na komp automatski, a posle resetujem komplet stari tel pre nego što ga prosledim dalje

 

Link to comment

na win

rado bi ja android al ne svidjaju mi se boje na kameri

 

za svaki slucaj sam kupila i google drive pa nakacila i tamo ako mi crkne spoljasni hd. jedino me nervira sto se prebacivanje wallet mora opet manuelno.

 

videcemo koliko ce baterija trajati na ovom 11 pro max ili kako se vec zove, pricam i tekstujem dnevno ko tajlandska kurva obicno mi vec posle 4 sata bio 8+ na izdisaju.  i sad mi je ios up to date neki 12.2. 

 

kamera je bruka 

Edited by mustang
Link to comment

 

na win. ja sam pc girl :D

 

imala sam 600 i nesto videa i oko 2000 fotki

 

jebo me pas. 

 

 

rado bih ja android nego mi se ne svidjau boje na kamerama

 

za svaki slucaj sam kupila i google drive pa nakacila i tamo ako mi crkne spoljasni hd. jedino me nervira sto se prebacivanje wallet mora opet manuelno.

 

videcemo koliko ce baterija trajati na ovom 11 pro max ili kako se vec zove, pricam i tekstujem dnevno ko tajlandska kurva obicno mi vec posle 4 sata bio 8+ na izdisaju.  i sad mi je ios up to date neki 12.2. 

 

kamera je bruka 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

ne mogu da instaliram ios 13 na 6s, nemam dovoljno memorije, pa me zanima da li mogu da prebacim sve sa sestice na 11icu tim priblizavanjem?  kapiram da ne mogu, ali da pitam za svaki slucaj :)

(opcija preko itunes mi nije opcija, nemam racunar, stvarno je vreme da se uozbiljim) 

Link to comment

Procackaj telefon i vidi da li ti cuva backup telefona na njemu, ako cuva obrisi to nekako. 

 

Inace, kada radis update telefona IOS ga prvo bekapuje pa onda radi update, sto znaci trazi prostora. Da bi izbegao to uradi bekap preko iTunesa i kompjutera i odmah zatim update, trebalo bi da ti odradi regularno. I stari i novi IOS su oko 4-5GB, nemoguce da si napunio telefon do te mere da 100ak MB pravi razliku.

 

edit: tek sad videh zagradu :/ 

Edited by goofs
Link to comment
5 hours ago, decak Kejt said:

ne mogu da instaliram ios 13 na 6s, nemam dovoljno memorije, pa me zanima da li mogu da prebacim sve sa sestice na 11icu tim priblizavanjem?  kapiram da ne mogu, ali da pitam za svaki slucaj :)

(opcija preko itunes mi nije opcija, nemam racunar, stvarno je vreme da se uozbiljim) 

 

mislim da mozes da prebacis dok god su jedan pored drugog :) 

mislim da prebacuje preko airdrop....

 

jes duza baterija, jos je puna a nisam se skinula sa telefona zadnja dva sata. 

 

Edited by mustang
Link to comment
6 hours ago, ducca said:

Ja kod update-a ios-a svaki put samo icloud backup odradio i bez greške, smaranje mi itunes jbg.

 

Kako šljaka ios 13 na starijim verzijama - od X naniže? 


Na 8 i 8 plus bez problema

Link to comment
4 hours ago, mustang said:

gde je control center na 11 max pro? navukoh se po ekranu, nista. i guglam daje samo za manje verzije

 

gornji ugao desno, scroll across na dole levo. Ako ne odeš u desno, scroll dole ti daje notifications.

 

Edited by dragance
Link to comment
17 hours ago, decak Kejt said:

ne mogu da instaliram ios 13 na 6s, nemam dovoljno memorije, pa me zanima da li mogu da prebacim sve sa sestice na 11icu tim priblizavanjem?  kapiram da ne mogu, ali da pitam za svaki slucaj :)

(opcija preko itunes mi nije opcija, nemam racunar, stvarno je vreme da se uozbiljim) 

Možeš da prebaciš. Ja sam prebacio približavanjem sa 6s, bitno je da imaš iOs 12 i više.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...