Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Na staroj petici mi se pojavio problem da ne mogu da otovrim nista na YT i Safariju. Mob je za prodaju pa sam ga skroz ocistio, samo sam ostavio YT zbog klicna kome ponekad pustim crtace. Za divno cudo LiveScore sljaka bez problema (instalirao ga na brzinu da probam neku drugu app) i signal wi-fi je pun. Sta to moze biti?

Link to comment
1 hour ago, maheem said:

Na koju cenu misliš? Ne vidim da je pala u prodavnicama

Ne znam da li je primenjeno već u radnjama, možda tek od momenta kad se i novi modeli nadju u prodaji. Znam samo da su onda na eventu najavili sedmicu i osmicu po sniženim cenama, pored 3 nova modela.

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Ne znam da li je primenjeno već u radnjama, možda tek od momenta kad se i novi modeli nadju u prodaji. Znam samo da su onda na eventu najavili sedmicu i osmicu po sniženim cenama, pored 3 nova modela.

Valjda ce to biti i kod nas :( nisam ispratio kako je bilo ranije, namerio sam da pazarim osam plus ovijeh dana al vidim da treba da sacekam. Fala mraki care

Link to comment
On 3.9.2018. at 1:45, braca said:

e, to stvarno neko koristi, to diktiranje poruka i glasivno upravljanje telefonom ?

 

 

maksimalno koristiim...od poruka do kalendara, reminders, emails...

 

toliko me vise mrzi da kucam i opterecujem oci...a imam 8+ ...plus sam dosta u pokretu (hodanje, voznja) i nemam vremena da se zaustavim pa da otkucam poruku.

 

a sada sam u fazi kada me nervira sto ne moze vise stvari od jednom da uradi bez da koristim ruke kao komande (tipa sto moram na home button da dozovem siri...a ovamo me kurva prisluskuje nonstop i samo mi pop up ads na neke teme o kojima pricam sa ljudima uzivo).

 

alexa je na primer "pametnija" dosta od siri (tj. stephanie) ..valjda ce ubrzati taj proces za voice commands i uvesti srpski ili ce neko da smisli app za iphones (eto jos jedna prednost androida...ja da samsung ima istu kameru ko iphone, odmah bih ga uzela...on ima tehnicki bolju ali su iphone boje savrsene za mene. sve ostalo je prosek kod iphone. 

Link to comment

@mustang: ako je samo do kamere, a ne odgovara ti neki Samsung, možda da probaš Google Pixel 2? Ima super kameru i HDR+ režim snimanja koji pravi fotke savršenih boja ;). Sve u svemu, sjajan uređaj a u pitanju je android telefon.

Link to comment
7 hours ago, mustang said:

moram na home button da dozovem siri.

 

 

Quote

Say, "Hey Siri" 

You can use Siri without pressing the Home or Side button. First, make sure that "Hey Siri" is on under Settings > Siri & Search > Listen for "Hey Siri." Then say "Hey Siri" and ask your question. For example, you can say "Hey Siri, how's the weather?"

If you have an iPhone 6s or later, iPad (6th generation), or iPad Pro*, you can use "Hey Siri" whenever you want. If you have an iPhone 6 or earlier, or another iPad or iPod touch model, you need to plug your device into power first. 

When you say "Hey Siri," Siri determines which device you're trying to use—just make sure that Bluetooth is enabled on your devices.

 

Link to comment
57 minutes ago, Willow said:

@mustang: ako je samo do kamere, a ne odgovara ti neki Samsung, možda da probaš Google Pixel 2? Ima super kameru i HDR+ režim snimanja koji pravi fotke savršenih boja ;). Sve u svemu, sjajan uređaj a u pitanju je android telefon.

 

da i google pixel je super ali opet boje mi na fotkama nisu po mojoj meri. postoji mogucnost navodno da mogu boje da se podese da budu identicne iphonovom ali svaki pametnjakovic koji mi je to rekao nije znao da mi pokaze na njegovom. pretrazivala sam pre pa nisam nasla i onda se opet odlucila za iphone. jbga. a evo vec posle godinu ipo dana baterija mi crkava ne postizavam da ga punim. i sve se sporije puni. navodno u nedelju ce mi zameniti za novu. 

 

@jms_uk  to pod uslovom da je bluetooth upaljen koji stalno gasim jer mi se kaci na kola cim ga upalim i odmah mi sjebe radio. 

Link to comment

nisam stigla da promenim bateriju. ali sinoc instalirala ios12

 

ima fukin mogucnost da ogranicis sebe na telefonu pa sam tako napravila da ne visim na ppp duze od 1.5dnevno a na ostalim mrezama sve ukupno 1 sat. danima ne idem na fb a instagram koristim samo pseci. pa cemo videti. navodno i baterija treba bolje da funkcionise

 

 

ono sto mi se najvise svidja za sada jeste kada kucas nesto pa hoces da ispravis ako pritisnes space i drzis ga, ponasace se kao mish! mnogo lakse nego nabadanje kao pre

 

siri je navodno pametnija, videcemo. 

 

i ima measurments ...ladno sa telefonom prelazis preko necega i moze da ti izbaci koliko je dugacko :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...