Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Ja sam napravio zgodan kombo, hromkast i sidr servis, pa sad tamo svlačim pirate, te ih puštam na teveu sa telefona, u udobnosti svoga kreveta.  

Šta je sidr servis? Hoću ja to :)
Ja baš izrabljujem Unified Remote app iz kreveta i sve je super al ponekad moram dupe podići zbog titlova
Link to comment
6 minutes ago, maheem said:


Šta je sidr servis? Hoću ja to :)
Ja baš izrabljujem Unified Remote app iz kreveta i sve je super al ponekad moram dupe podići zbog titlova

imas fakticki svoj mali harddisk nedje u nedodjiji, i na njega direktno sibas torente. onda otalen ili svlacis kriptovano, ili direktno strimujes. skroz jednostavan interfejs, dreg en drop fazon, a imaju i taj softver za pustanje videja, i sto je najbitnije, frendli su sa svim platformama.

cekiraj seedr, mislim da je giga ili dva cak za dz, al meni trebo za neki sofrver, pa sam zakupio 100 giga.

Link to comment

Imam problem sa Viberom i ajfonom 4. Iz nekog razloga, pre 2-3 nedelje fotke su prestale normalno da se prikazuju, tj. pojave se u poruci, ali neće  da se otvore preko celog ekrana. To fercera samo ako prosledim fotografiju iz nekog drugog razgovora.

Bukvalno je nebitno kako fotka završi na telefonu - da li se prvo fotografiše pa onda vuče iz galerije, da li se direktno fotografiše iz Vibera, da li se tuđa dobijena fotka sačuva u  galeriji. Jbt, kao virus da je zahvatio.

Tražila sam preko neta, ali nisam našla rešenje, u stvari, nisam našla ni problem. Valjda većina ljudi ima novije telefona pa imaju nove verzije Vibera. Ok, to bih ukapirala, ali do sada je radio normalno, da li je moguće da su u nekom trenutku to ubili iako sve ostalo i dalje radi normalno? Inače i deinstalirala sam ga i instalirala ponovo, preko mejla sve fotke se otvaraju normalno (nemam wattsap i messenger). Ne znam šta drugo da radim.

Link to comment
30 minutes ago, kiki said:

Imam problem sa... ajfonom 4.... da li je moguće

Moguće je. Jedna po jedna aplikacija prestajala da radi normalno, baterija trajala sve kraće, počeo da se gasi čim padne na oko 20%... morao sam novi da uzmem.

Link to comment

Nemam ove druge opisane probleme, radi isto kao i kada sam ga dobila - naravno, sporije od novijih i ponekad zabaguje. Ali sve aplikacije rade normalno, osim što je ovaj Viber odjednom poludeo.

Merkam onaj SE već dve godine, nikako cena da padne na meni zadovoljavajući nivo :rolleyes:. Sačekaću sad ovaj septembar da vidim da li će možda izbaciti novi (mada verovanto neće, previše ljudi kupuje ovaj jeftiniji, a to se kapitalistima ne sviđa).

Link to comment

zavisi koje aplikacije... meni WhatsApp prvi počeo da pravi probleme, onda Youtube počeo da ne radi nigde osim u samoj aplikaciji, pa App za gradski prevoz, a na kraju sam morao da se predam kad je pukla aplikacija za banking. isto SE uzeo, 250€, ne verujem da će ići ispod te cene...

Link to comment

Diktiranje glasom poruka na srpskom, da. Ponekad je to znatno brže i komotnije od kucanja teksta jbg. Moderni telefoni u stanju su da sa vrlo visokom tačnošću da prepoznaju diktirani tekst, često izdiktiraš masu teksta bez ijedne intervencije. Evo sve ovo sam izdiktirao glasom za 20-ak sekundi uz svega dve prepravke :)

Link to comment

meni to glupo zato sto u vecini slucajeva imam ljude oko sebe (open space na poslu itd), pa nije bas diskretno... drugo kad vec pricam, lakse mi da telefoniram, ne ?  

 

mada juce sam video jednog cara koji razgovara tako sto snimi to sto hoce da kaze, pa onda salje SMS-om... 

 

a tek ovi "pametni" zvucnici sto slusaju 24/24 sve sta se kaze u kuci... i to salju u centralu...  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...