Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

 

Mail app je krš

meni ekstra i na telefonu i sieri. tablet mi i onako služi kao radio. nisam otvorio mail na njemu 2-3 god sigurno

Link to comment
4 hours ago, Host said:

Cek, eplovci ozbiljno proveravaju mail kroz browser? To tako funkcionise i niko se ne buni?

 

Ne, naravno.

 

Apple Mail + Gmail app.

 

Ali moj uredjaj ce tek sledeceg meseca da napuni dve godine, te moze da tera i poslednji iOs.

Link to comment

Ubi me wifi na iPad-u od apdejta na poslednju verizje iOS-a. Vidim da masovno postoji problem, ali nisam naišao na neko rešenje, a nema ni nove verzije još uvek. Pitanje da li će i biti nešto pre dvanaestice.

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Ubi me wifi na iPad-u od apdejta na poslednju verizje iOS-a. Vidim da masovno postoji problem, ali nisam naišao na neko rešenje, a nema ni nove verzije još uvek. Pitanje da li će i biti nešto pre dvanaestice.

Šta znači ubi me wifi?

Ja poslednje dve nedelje imam problem sa hotspotom - neće laptop da se poveže al ostali uredjaji se povezuju normalno

Link to comment
1 hour ago, maheem said:

Šta znači ubi me wifi?

Ja poslednje dve nedelje imam problem sa hotspotom - neće laptop da se poveže al ostali uredjaji se povezuju normalno

Ovo što kaže @Aleksandar88, stalno se gubi konekcija. Par minuta radi, pa opet malo ne i tako u krug. Masovan problem na iOS 11.4.1 i to koliko sam shvatio ne kod najnovijih modela. Ja se ne konektujem iznova jer nema smisla, za minut-dva proradi samo.

edit: ovo

Edited by mraki
Link to comment
  • 2 weeks later...

Oko 900 i oko 1000 evra.

Budi oprezan ako to sad uzimaš, vrlo brzo će novi modeli.

 

edit: i javi cenu za onaj prvi lt ako je još uvek u ponudi :D

Edited by mraki
Link to comment

Niti upo u kintu niti u sektu, samo hocu da postanem lajt varijanta nekog kontroverznog biznismena pa cu da probam da se bavim preprodajom ajfonova i ostalih zajebancija sto vole mladi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...