Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Uzeh ga pre 2 dana u MTS. Ozbiljna razlika u brzini procesora, 4 inca je nesto sto mi je taman i na sta sam navikao. Jedino me nervira gomila novih app koje sad moram da proveravam cemu sluze i da brisem. Nisam imao pojma da iCloud povuce apsolutno sve, pa cak i wp i raspored ikonica, toga nije bilo pre 2 godine kad sam menjao 4 za 5.

 

Inace nije mi bas jasno ovo oko live photo (cemu to sluzi, nesto kao mini klip fotka? ) i zasto se on sam "aktivira" kad ga uzmem u ruku ili kad pritisnem slucajno ekran (kao da sam pritisnuo Home button)?

Link to comment

pa za taj prvi obično treba sačekati nekoliko dana da ga puste 

 

nego, od bete do bete, ja nisam imao finalnu verziju ni na macu ni na telefonu poslednjih nekoliko godina :D

 

Link to comment

Skinuo developer beta (ima da se nađje na netu), fino radi... idem sad da tražim novitete pošto se na prvi pogled ne vidi neka razlika 

 

i macos skidam, kad je bal...  :D

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Uzela sam pre dva dana X. Bukvalno nisam imala vremena ni za šta u poslednje vreme, a kamo li da se bavim prelaskom sa tlf na tlf. 

 

Predivan je! Stavila sam mu lepu providnu masku koja malkic baca na roze. Super je ovo sa ekranom preko cele površine. Sasvim lepo mogu da čitam dokumente i pejpere. :-))

Link to comment
  • 1 month later...
7 hours ago, Host said:

Hm, caletov Ipad ne moze da prima mailove sa Gmaila jer navodno sifra za imap.gmail.com nije dobra. Nasao sam na netu da je stvar u tome sto je google promenio nacin autentifikacije (i usput ga sukno Appleu), ali ne i resenje. 

 

Ipad je 4. generacije. Da li neko ima resenje? Da li ima smisla da podignem verziju iOSa na 10? 

Pa jel ne moze kroz preglednik (Safari)? Ionako je Mail app krshcina od applikacije.

 

 

Link to comment

Pa naravno da funkcionise, browser je browser, sve sto mozes na kompu mozes i na telefonu.

Mail app je krš, ja koristim Gmail, on mi je ok. Ali nece fercerati na starom telefonu iz istog razloga

Link to comment
1 hour ago, Host said:

Kace ako ne sad

Nemos nauciti matorog muzikanta novu pesmu :fantom:

 

Cek, eplovci ozbiljno proveravaju mail kroz browser? To tako funkcionise i niko se ne buni?

Ne znam, ja koristim BlackBerry. :smajliKojiSrceKafu:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...