Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

barum je najgora guma koja je ikad izašla na naše tržište. mekana, osetljiva, nežna, ne voli ivičnjake i šahtove... i ne priznaju garanciju kad se zbog šahta pojavi klobuk! (pukne žica pa se pojavi mehur)cena za continental JESTE dobra i mislim da ću snežanu da ponovim sa dve zimske iz navedene firme

Link to comment

Ne treba otpisivati cele marke tek tako. Opšte je poznato da različiti proizvođači unutar sopstvene ponude imaju modele koji se opštim kvalitetom razlikuju k'o dupe i oko, a nije čudo ni da kvalitet varira čak i između dimenzija istog modela.

Link to comment

ja se secam po pricama da su stare cehoslovacke barum gume obicno trajale duze od skode ili stojadina :D isto kao sto se secam npr da su trajal gume ranije bile mnogo kvalitetnije nego sada. toliko o tzv krs markama. pre 5 godina sam kupio miselin gume iz neke skrnave serije koje ispucaju posle godinu dana(doduse, neki su mi rekli da je to brzo habanje jedna od mana miselina generalno)

Link to comment
barum je najgora guma koja je ikad izašla na naše tržište. mekana, osetljiva, nežna, ne voli ivičnjake i šahtove... i ne priznaju garanciju kad se zbog šahta pojavi klobuk!
Ja za sada prezadovoljan!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...