Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

^^Da bude lepsa sara na rontgenu sledeci put! 

 

2 hours ago, zorglub said:

Mašalah kad su ti Toyo mid-range. [sirotinja]Barum zimske, Lassa upravo se završava narudžba letnjih.[sirotinja/]

 

Ma miselinke idu na nekih 17 hiljada

Ja nisam znao da to moze biti toliko skup sport. Jos hotel za gume mozes da uzmes, to isto ispadne jos, nekih 50e. Jeste cimanje do podruma, al nije bas da vredi 6hilj

Edited by Ravanelli
Link to comment
19 hours ago, John Coltrane said:

Aj taman javi kolko daju za istrosene.

 

2,000 po gumi

al moraš imati dobar brend koji mogu da zavale, tipa mišelinke i da nisu popucale

Edited by Ravanelli
Link to comment

a gde su ti na ledinama?



 

e

posle kratkog ali opsežnog istraživanja sva je verovatnoća da će da padnu kleber dynaxer4

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
3 hours ago, Ravanelli said:

 

2,000 po gumi

al moraš imati dobar brend koji mogu da zavale, tipa mišelinke i da nisu popucale

 

Uf, pa to je fina cifra, mada su mi uglavnom letnje ostale kolko vidim. Moram proronjati.
Hvala.

Link to comment

Ja sam uzeo Hankook pre 4 godine za oko 6300 po gumi... 16ice... sad je ista cifra... znaci za 4 stare dobijam skoro jednu i po novu...sto je super

Edited by Milosh76
Link to comment
39 minutes ago, John Coltrane said:

 

Uf, pa to je fina cifra, mada su mi uglavnom letnje ostale kolko vidim. Moram proronjati.
Hvala.

Samo obrati paznju da meni nije hteo da uzme continental. Uzeo je miselinke koje sam nasledio kupovinom auta

I da je gledao da li gume imaju isti pattern šare, da li su par itd

 

Pre 4g sam isto prodao gume sa astre, al to me je usralo da uvalim nekom liku s kojim sam bezveze pricao u autoperionici za po hiljadu.  Tad sam i saznao da postoji to "trziste"

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ima dobrih polovnih guma, npr. 16ice starosti do par godina mogu da se nadju za 30ak evra po komadu, da sara bude 6+ mm pravih, sto je dovoljno za recimo dve sezone. Ne verujem da neko sad ovde prelazi 50 000 godisnje na zajebanciju, eventualno kome je posao negde dalje ili ko putuje dosta preko. Nekad nalete i gume stare godinu do dve sa prakticno novom sarom jer su vozene jednu letnju ili zimsku sezonu, to bude npr 40ak evra po gumi a kao nove su. Ja sam otprilike kupovao pola pola, nove i te jako mlade ocuvane, i nisam se nikad pokajao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...