Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Mislim da bi mogao da guras i duze od 3 godine ali ako vozis dosta, tipa 20+ hiljada godisnje, u tom periodu bi svakako bile za zamenu. I 52. nedelja 2018. nikako ne moze biti februar, pre je neki decembar :D

Link to comment

michelin primacy za moje tockove minimum 20k dinara. ici ce se bogumi na neke jeftinije ak ne bude mnogo prekovremenog. al tek sledece sezone.

pojma nemam o gumama dozvolicu vulkanizeru da mi preporuci, zajebe i odere najverovatnije.

Link to comment
50 minutes ago, Reaktor said:

tutorijal za kupovinu letnjih guma sa nula ulaganja:

sačekate onih sto evri da vam uplati presednik. kad legne vama na račun, onda će leći i vašim punoletnim rođacima, prijateljima...

e sad dolazimo do težeg dela koji uključuje šarm i sposobnost ubeđivanja, to ćemo malo vežbati pred ogledalom (znaš matori frka, vraćam brzo...).

 

 

To je moj plan da povecam budzet za kola :D

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Mislim da bi mogao da guras i duze od 3 godine ali ako vozis dosta, tipa 20+ hiljada godisnje, u tom periodu bi svakako bile za zamenu. I 52. nedelja 2018. nikako ne moze biti februar, pre je neki decembar :D

ups! mislio sam da je 52 kao 5.2. a ne broj nedelja

Link to comment

Jok, prve dve cifre oznacavaju nedelju proizvodnje, od 01 do 52. Znaci da ove imaju godinu i 3 meseca, podnosljivo sasvim.

 

Ja neki dan prilikom prelaska na letnje skontao da su zimske na Golfu 2009. godiste, e to su matore gume. Doduse, dobra sara skroz i nisu ispucale nigde, valjda ima nesto i do nacina voznje i skladistenja. Sramota me reci koliko sam nedavno vozio po autoputu kad sam se vracao iz BG, da testiram tih turbo 160 konja. Da sam znao za godiste guma, ne bi to radio sigurno.

Link to comment

otišao u beogumu- 900 dinara po gumi za menjanje, naplatili mi i stavljanje dve nove gume koje sam uzeo kod njih. sve skupa oko 27,000

da sam radio u npr macuri, ne bi mi naplatili stavljanje guma jer sam uzeo dve kod njih

 

ustanovili smo i da su sve 4 zimske gotove

tako da sutra idem na ledine da pokušam prodati 6 istrošenih guma

Link to comment
2 hours ago, Ravanelli said:

otišao u beogumu- 900 dinara po gumi za menjanje, naplatili mi i stavljanje dve nove gume koje sam uzeo kod njih. sve skupa oko 27,000

da sam radio u npr macuri, ne bi mi naplatili stavljanje guma jer sam uzeo dve kod njih

 

ustanovili smo i da su sve 4 zimske gotove

tako da sutra idem na ledine da pokušam prodati 6 istrošenih guma

 

Koje si gume uzeo za te pare?

Jel Macura ne radi ili nema guma koje si hteo?

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Koje si gume uzeo za te pare?

Jel Macura ne radi ili nema guma koje si hteo?

 

Uzo otprilike ove. mid range

https://www.beoguma.com/product/235-45r17-toyo-proxes-cf2-94v/138715/

 

hteo da probam beogumu, obzirom da su verovatno najveći za ovu vrstu usluga, a i mogu da prošetam do njih

nisam ni proveravao macuru ove godine, daleko mi bio, nisam hteo da se jebavam busom, a nisu mi se javljali na telefon da probam da zakažem

Edited by Ravanelli
Link to comment
1 hour ago, Ravanelli said:

Uzo otprilike ove. mid range

 

Mašalah kad su ti Toyo mid-range. [sirotinja]Barum zimske, Lassa upravo se završava narudžba letnjih.[sirotinja/]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...