Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

  • 1 year later...
On 26.7.2018. at 20:23, Reaktor said:

Clash of the titans:

Starfire vs Riken vs Tigar Wintera?

 

 

 

 

Ja imam nazad Starfire all season, prešao sam oko 75000 km, još uvek dobra šara i ne tresu. Ponašanje solidno. 

Link to comment

lassa su odlicna kupovina, mnogo muzike za malo para. ja pozadi imam snoways 3 treca sezona, do ove su bile napred, a napred sam uzeo snoways 4. odlicna guma u svim uslovima beogradske zime.a i to sto su u vlasnistvu bridgestone-a ne odmaze..

Link to comment

Konacno mi je resen problem i stize nova svicarska saobracajna za Astru, registrovacu sledece nedelje valjda. Uz auto sam dobio zimske Continentalke 2014. godiste, ocuvane po stranama ali sara nekih 4mm, mozda minimalno preko. Jel to dovoljno da izgura ovu zimu ili da pazarim ove neke polovne Miselinke 2018. godiste sa sarom od skoro 7mm sto prodaje jedan vulkanizer u Mitrovici za 120 ojra? Nove nisu opcija jer cu usput prodavati auto, ne planiram da ga zadrzim duze od 6 meseci.

Link to comment
On 13.11.2019. at 11:36, Zli Gli said:

Konacno mi je resen problem i stize nova svicarska saobracajna za Astru, registrovacu sledece nedelje valjda. Uz auto sam dobio zimske Continentalke 2014. godiste, ocuvane po stranama ali sara nekih 4mm, mozda minimalno preko. Jel to dovoljno da izgura ovu zimu ili da pazarim ove neke polovne Miselinke 2018. godiste sa sarom od skoro 7mm sto prodaje jedan vulkanizer u Mitrovici za 120 ojra? Nove nisu opcija jer cu usput prodavati auto, ne planiram da ga zadrzim duze od 6 meseci.

malo je 4mm da savladas uspone do laćarka, vognja ili šašinaca

Link to comment
malo je 4mm da savladas uspone do laćarka, vognja ili šašinaca
Zemo, ne zezaj, za te uspone je dosta i 2 mm, nego me jebucka odlazak u Svicaraku u februaru ili martu da se nadje 9 auta i plati kamion... To u perspektivi moze biti zajebato, mada kazu ovi moji da se tamo dobro ciste putevi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
50 minutes ago, Zli Gli said:

Zemo, ne zezaj, za te uspone je dosta i 2 mm, nego me jebucka odlazak u Svicaraku u februaru ili martu da se nadje 9 auta i plati kamion... To u perspektivi moze biti zajebato, mada kazu ovi moji da se tamo dobro ciste putevi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

ma zezam se, znas ti mene. :)

 

svakako treba da imas dobre gume za vozanje po alpima. jeste da ciste puteve, ali sneg moze u sekundi da napada. a pretpostavljam da svajcarci rado mere profil gume. u nemackoj po zakonu profil mora da bude najmanje 4mm

Link to comment

Znam da se salis, mada zna i kod nas i ravnici da zaveje i bude nezgodno. Uzecu verovatno one Miselinke, cekam samo da registeujem kad stigne konacno taj papir sa carine. Uzeo bi nove da planiram duze da ga vozim ali ove su bas malo vozene i mlade, posluzice.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...