Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

dobar sajt. valjaju li ove sava ista? razmisljam se dal da pazarim, zorglubu za ljubav !
Dok jedni tvrde da Sava nije bolja od Tigra (koji je govno par excellence), slusao sam o ovoj zimskoj gumi i dosta pozitivnih ocena a ni testovi je nisu unakazili, tako da all in all mislim da nije los izbor, meni u sirem izboru.
Link to comment

wintera je za one koji zimi ne voze preko 80 i za sneg. po suvom je tezak qrac od gume, po vlaznom recimo da je bolja od celave dobre gume stare 10 godina ali i dalje nista na sta bi trebalo bacati pare sem u krajnjoj nuzdi i besparici. sava je osetno bolja pre svega po suvom gde za pocetak nemate osecaj da vam je neko nakacio tonu betona na trap, i OK je resenje za prosecna srpska kola - ja sam je vozio na golfu 4 koji je vec bio presao skoro 250.000. za takve krseve je super. realno, ko ima pristojan auto i vozi dosta zimi, treba da kupi isto dobre zimske gume kao i letnje. dunlop wintersport 3d je keva, za pocetak, vozio sam je na 3 automobila u raznim verzijama i velicinama i uvek je broj 1.

Link to comment

Ako imate nekog pouzdanog vulkanizera, moze vam organizovati odlicne polovne gume, svakako bolje od Tigra i Save. Pola beogradskih taksista snabdeva se negde u Rumi, ne znam tacno gde, ali saznacu. Prethodno ipak treba savladati gradivo, sta se gleda i sta se kupuje.

Link to comment
Ako imate nekog pouzdanog vulkanizera, moze vam organizovati odlicne polovne gume, svakako bolje od Tigra i Save. Pola beogradskih taksista snabdeva se negde u Rumi, ne znam tacno gde, ali saznacu. Prethodno ipak treba savladati gradivo, sta se gleda i sta se kupuje.
Mislim da taj lik ima nesto i u Rumi, ali mu je glavni magacin u Jarku (10ak km od Mitrovice) i tamo ima jedno 213 miliona raznih guma.
Link to comment
zajebi me toga sa polovnim gumama. probao sam jednom, kod pouzdanog™ preko preporuke. ne hvala vise
Pa to je klasicna srpska prica: svi imaju najbolje sve, znaju najboljeg vulkanizera/limara/elektricara, znaju gde su najbolje mesare/pekare/pijacne tezge u gradu/cvecare itd. Nebeski narod vaistinu. Bio jedan vulkanizer gde sam odradjivao vojsku civilno, rece jednom prilikom: "mi najvise volimo kad nam banu tako neki koje prvi put vidimo, da se resimo najveceg krsa koje imamo. Jebemo i redovne mustarije, ali po malo, ne kao ove."
Link to comment
Dok jedni tvrde da Sava nije bolja od Tigra (koji je govno par excellence), slusao sam o ovoj zimskoj gumi i dosta pozitivnih ocena a ni testovi je nisu unakazili, tako da all in all mislim da nije los izbor, meni u sirem izboru.
Ja sam imao odlično iskustvo sa Nokian zimskim gumama. Doduše, ne znam da li ih neko prodaje u Srbiji.
Link to comment

O Nokianu i ja razmisljam, ima ih ovde, uvozi neka Kelena ili tako nesto, konkretno za 205/55/16 dimenziju cena je oko 10 hilj, plus/minus koja stotka. Ima ih na internet-prodaji. Za sneg su ubica, opsta je ocena, (konkretno test vozac Nokiana postigao najvecu brzinu ikada zabelezenu na ledu sa njima http://www.topgear.com/uk/photos/ice-speed-record-audi-rs6-2011-03-09 cool.gif ) mada ne znam kakve su po suvom i vodi, nema previse review-a po netu... Kapiram ok ako si vec zadovoljan.

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...